Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO LUBIĆ NASZ FANPAGE

  1. Pokazujemy zapowiedzi książek

Drogie książkoholiczki! Wiemy, że tak samo, jak my, nie potraficie żyć bez dobrej literatury. Spieszymy z pomocą i pokazujemy, co zdecydowałyśmy się specjalnie dla Was wydać. Słuchamy też Waszych próśb i sugestii.

  1. Pokazujemy recenzje książek

Nie samymi zapowiedziami żyje człowiek! Zbieramy to, co ktoś już o naszych książkach powiedział i chętnie się tym dzielimy. A mówią o nich wiele! Zarówno w formie pisanej jak i nagrywanej.

  1. #zŻyciaRedakcji – śledźcie posty o nas!

Prowadzimy unikalny cykl, w którym personalnie opowiadamy, co u nas słychać. Często odwołujemy się do wspomnień z dzieciństwa czy osobistych marzeń i pragnień. Ufamy Wam, lubimy się Wam zwierzać i skłaniać Was do dyskusji! Każdy taki artykuł pokazujemy również na Facebooku.

  1. Gry graficzne

Często dajemy Wam pożywkę do myślenia, różne gry graficzne czy pytania. Lubimy się z Wami bawić, a Wy odpisując nam sprawiacie, że chce się wymyślać tego jeszcze więcej!

  1. Zdjęcia z przeróżnych okoliczności!

Ktoś z redakcji ma urodziny? Ponad połowa ludzi z pracy zaczyna pić yerba mate? A może w końcu przybyły świeżutkie egzemplarze wyczekiwanej premiery? Łapiemy za aparaty i relacjonujemy Wam wszystko na bieżąco! Czasem nawet licytujemy się, kto zrobił lepsze zdjęcie. Bo chcemy, żeby dla Was było najładniej!

  1. Różowe grafiki

Kojarzycie jasnoróżowe grafiki z rozmaitymi hasłami i zdjęciami? W ten sposób staramy się Was poznać i dostosować nasz fanpage i wydawane książki jeszcze bardziej do Waszych potrzeb i sympatii! Widzimy, co lubicie bardziej, a co mniej. Często zadajemy Wam pytania!

  1. Interakcja!

W miarę możliwości staramy się odpisywać na komentarze. Jeśli chodzi o wiadomości, również nie pozostajemy bierne! Śmiało pytajcie, zagadujcie. 🙂

  1. Konkursy – sprawa oczywista!

Chętnie nagradzamy Was za aktywność i kreatywność. Świeżutkie książki albo gadżety wędrują do Was jako nagrody i wszyscy są zadowoleni!

  1. Znamy Was!

Hej, Wy, najbardziej aktywne komentatorki! Kojarzymy Wasze imiona i zdjęcia profilowe. Nawet nie wiecie, jak miło widzieć, że ktoś wraca i chce się z nami komunikować! Komentujcie jak najwięcej!

  1. Uwielbiamy widzieć, że lubicie to, co Wam pokazujemy!

Ostatni powód to czysta, ludzka radość. A kiedy my jesteśmy radosne, efektywniej pracujemy. Dzięki temu, Wy macie więcej książek, a przecież je lubicie. To co? Lajkujecie? 🙂 >>KLIK!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*