Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

3 KSIĄŻKI, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE SIĘ ZAWSTYDZISZ

Nawet jeśli w prawdziwym życiu jesteśmy grzecznymi dziewczynkami, nikt nie broni nam czytać książek, które wyzwalają w nas wewnętrzną kocicę. Trochę emocji nie zaszkodzi, a wręcz jest wskazane! Przedstawiamy TRZY TYTUŁY, które sprawią, że choć lekko się zawstydzisz, nie będziesz mogła przestać o nich myśleć!

SEXY BASTARD. HARD

Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu nocnego, po godzinach zarządza potajemnie podziemnym ringiem. Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi. Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność.

Dlaczego Cię zawstydzi i dlaczego ją pokochasz?

– opisy scen miłosnych są nieziemskie…

– wyczuwasz chemię, która niemal wylewa się z kartek książki!

– Ryder to taki badboy, że aż robi się słabo z wrażenia!

BRACIA SLATER. DOMINIC

Bronagh Murphy dobrze wie, czym jest ból po stracie bliskich. Kiedy była mała, jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Aby uniknąć ponownego cierpienia, dziewczyna trzyma ludzi na dystans. Nie ma przyjaciół, z nikim nie rozmawia, nie wdaje się w żadne relacje, przez co pozostaje zawsze na uboczu. W końcu tego chce najbardziej. Kiedy w jej życie wkracza Dominic Slater, Bronagh nieświadomie robi dokładnie to, co najbardziej go pociąga. Uparcie go ignoruje. Dominic to chłopak przyzwyczajony do bycia w centrum uwagi. Piękna brunetka o ciętym języku jest pierwszą osobą, która mu tego odmawia.
Dominic pragnie nieustępliwej dziewczyny, ale jedynym sposobem na jej zdobycie, jaki zna, jest siła. Dominic jej pragnie. Dominic zdobywa to, czego pragnie.

Dlaczego Cię zawstydzi i dlaczego ją pokochasz?

– język, którego używają bohaterowie – to naprawdę stąpanie po krawędzi. Oburzysz się, ale to ten podszyty zaintrygowaniem rodzaj oburzenia!

– młodzi bohaterowie, świeża krew, mnóstwo akcji!

– od opisów scen erotycznych robi się gorąco!

KING

King właśnie wyszedł z więzienia i bez wątpienia nie warto z nim zadzierać. Reprezentuje mroczny świat przestępców, jest bezwzględny dobrze wie, że nikt mu nie podskoczy. Dla Doe ulica jest codziennością. Bezdomna dziewczyna straciła pamięć, jest zdesperowana, głodna i niepewna swojej przyszłości. Razem z koleżanką, Nikki wybierają się na imprezę z okazji wypuszczenia Kinga z więzienia. Doe jest tak zdesperowana, że jest gotowa zrobić wszystko, byle tylko przeżyć kolejny dzień. Przyszłość Kinga właśnie się waży, a Doe najpierw musi odkryć tajemnice własnej przeszłości. Kiedy bohaterowie się spotkają, nauczą się, że czasem rozsądek, pożądanie i serce w ogóle nie chcą współpracować.

Dlaczego Cię zawstydzi i dlaczego ją pokochasz?

– ludzie, którzy są na bakier z prawem mają w sobie coś niegrzecznego i megapociągającego!

– bohaterka, która straciła pamięć i rozpaczliwie walczy o przetrwanie to sylwetka, która jest supercharakterystyczna, a jej historia jest uzależniająca

– opisy ich „flirtu”, brutalne sceny i napięcie dodają książce smaczku!

 

To co, chcesz mieć je wszystkie? Nie dziwimy się!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*