Wydawnictwo Kobiece

5 powodów, dla których warto przeczytać „Krokodyla w doniczce”

Anna Szczęsna, znawczyni potrzeb ludzkiego serca powraca z nową, niezwykle udaną powieścią! „Krokodyl w doniczce” to książka, która już zbiera pozytywne recenzje czytelników. Przed Wami pięć najważniejszych powodów, dla których naprawdę warto po nią sięgnąć.

 

 

1) Przed Wami powieść w kilku atrakcyjnych formatach. O wciągającej historii trójki bohaterów można nie tylko przeczytać – wydaliśmy ją w wersji papierowej, jak i elektronicznej; ale także jej posłuchać. Audiobooki to świetne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych czytelników – historii w znakomitej interpretacji Ewy Sobczak można wysłuchać w podróży, na urlopie, jak i w drodze do pracy czy na zakupach.

 

2) Ponieważ „Krokodyl w doniczce” to lekka i zarazem mądra opowieść o tym, że w życiu nigdy nie jest za późno na zmiany. Potwierdzeniem tego jest historia jednej z bohaterek – Aldony – starszej pani, która mimo wielu obaw i przyzwyczajeń, uczy się otwierać na to, co nowe. Jej życiowa metamorfoza może być bardzo inspirująca.

 

3) Ponadto najnowsza książka Anny Szczęsnej jest przepełniona humorem! Zabawne sytuacje, w które autorka uwikłała swoich bohaterów, po prostu wylewają się ze stron. Ubaw gwarantowany – jesteśmy pewni, że w trakcie lektury uśmiech nie zejdzie z Waszych twarzy!

 

4) Bo to powieść gorąco polecana przez Magdalenę Witkiewicz, bestsellerową polską pisarkę:

„Ciepła i pełna humoru opowieść o tym, że czasem los stawia na naszej drodze ludzi, bez których nasze życie nie byłoby pełne. Opowieść o tym, że drugi człowiek jest nam bardzo potrzebny. Szczególnie w tych czasach. Książkę szczególnie miło mi się czytało, bo mieszkałam na tym osiedlu, co bohaterowie. Może byłam ich sąsiadką? Bardzo polecam! To moja pierwsza przygoda z autorką, ale na pewno nie ostatnia”.

 

5) „Krokodyla w doniczce” warto przeczytać także z uwagi na płynącą z kart powieści mądrość: W życiu warto inwestować w budowanie relacji z innymi. „Dbać, kochać, rozmawiać. To się sprawdza się nie tylko w przypadku roślin”.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*