Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

A GDYBY TAK RZUCIĆ WSZYSTKO I WYRUSZYĆ DO AFRYKI?

NIESAMOWITA BIOGRAFIA

Oto symbol potęgi zgrabnej, upartej motocyklistki, która wiedziała, że czekają ją w życiu wielkie rzeczy. Zaufała wewnętrznym instynktom i niezachwianej wierze w ludzkość, a następnie szturmem wjechała na niebywały szlak przygody. Silny wątek duchowości w tej książce nadaje biografii niebywały wydźwięk. Sama idea ubuntu urzeka i zachęca do zgłębiania tajników tej filozofii.

DLA SZALONYCH KOBIET I NIE TYLKO…

Lektura to doskonałe doświadczenie również dla osoby o dość delikatnym usposobieniu. Nawet jeśli nie jesteś ryzykantką, czytając te wersety masz ochotę lekki bunt. Chyba każdy tego potrzebuje. Przyjemna wiara w to, że można więcej i więcej. Wystarczy jedna refleksja, a wszystko jest otulone duchem ubuntu.

WYJĄTKOWY MOTOCYKLOWY WĄTEK

Co jest w tym wyjątkowego? Nawiązanie do motocykli – uważam, że kobieta na takiej maszynie to babka z klasą i polotem. A kobieta, która chce na tym drapieżnym pojeździe przemierzyć najdzikszy kontynent? Klasa i polot pomnożone razy sto!

Dodatkowo każdy lubi współodczuwanie z autorem silnych emocji. Eskapada na ogromną skalę, kipiące gorącem temperatury, wielkość kontynentu, poszukiwanie pożywienia i wody, desperacja i uniesienie w gronie wspaniałych ludzi. Każdy nerw ciała jest w stałej gotowości. Czuje się wszystko.

Niebywałe dzieło, które nie daje o sobie zapomnieć. Heather Ellis to bohaterka pierwszej klasy, a Ubuntu to must read!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*