Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

BŁOGA, KOJĄCA, SIELANKOWA…

Całą książkę czyta się z tak niebywałą przyjemnością, jak i sam tytuł. „Myśl do przytulania” – czyż nie brzmi to błogo?

RÓŻNE WYMIARY BŁOGOŚCI

Błogości w każdym tego słowa znaczeniu nie brakuje w tym dziele, które porusza wątki nagłego kryzysu egzystencjonalnego, szybkich decyzji mających wpływ na całe życie, przepięknych lokalnych krajobrazów oraz niespodziewanych zwrotów akcji, które przerywają tę przyjemną sielankowość.

GŁÓWNA BOHATERKA NIE CZEKA W NIESKOŃCZONOŚĆ. ROBI TO, CZEGO PRAGNIE.

Nietrudno zżyć się z sympatyczną, ale i wewnętrznie skomplikowaną, Hanką. Jej decyzje są zwykle śmiałe i dość drastyczne w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Może być niebywałą inspiracją dla kobiet, które potrzebują silnego wzorca, który pokaże im, jak wziąć sprawy we własne ręce.

NATURA – BAŚNIOWY ZEW

Przepiękny, sielankowy klimat wschodniopolskich regionów okrasza tę książkę żywym tchnieniem natury. Bohaterka rozpoczyna intrygującą pracę w pięknie brzmiących Różanych Dołach. To tam odkrywa, że nie wszystko prezentuje się tak bajkowo, jak jawiło się na początku.

CO JEST DUSZĄ TEJ POWIEŚCI?

Fenomenalne zwroty, piękne miejsca, nietuzinkowe dialogi. Tajemniczy brodacz, który stopniowo odkrywa swoją duszę. Stara Maciejowa, którą chętnie poznałby nie jeden człowiek. Lokalna, sekretna biblioteka. Wszystko w postaci polskiej, dobrej powieści, która wywoła wiele myśli do przytulania.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*