Wydawnictwo Kobiece

Czaromarownik 2021 – jeszcze więcej magii… i gadżetów!

Co powiesz na dwanaście magicznych miesięcy? Już teraz możesz je zaplanować, sięgając po Czaromarownik 2021. Ósma edycja kultowego kalendarza podbiła serca miłośników magii w codziennym życiu!

Życie okraszone odrobiną magii – to kusi każdego z nas! Kto choć raz nie chciał oddać się zapomnieniu, wędrując po magicznych krainach, chociażby w wyobraźni? Zgłębiając tajniki rzeczy, o których większości ludzi nawet się nie śniło… Rzeczywistość niekiedy aż prosi się o lekkie podkolorowanie! Właśnie dlatego powstają produkty takie jak Czaromarownik 2021. Już po raz ósmy ten kultowy kalendarz będzie towarzyszyć nam podczas codziennych zmagań z rzeczywistością!

Czaromarownik 2021 – jego design Cię zaczaruje!

Porządne wykonanie i piękna szata graficzna – na to od razu zwracają uwagę osoby, które mają w rękach nasz Czaromarownik 2021. Magia rozpoczyna się jednak tak naprawdę wtedy, gdy zaczynamy ten kalendarz kartkować. Wtedy otwierają się przed nami podwoje świata pełnego czarów, tajemnic i inspirujących pomysłów! Symbole, zaklęcia, horoskopy… Musisz to zobaczyć.

Horoskop na nowy rok – co Cię czeka?

Nasz tegoroczny Czaromarownik rozpoczynamy horoskopem na rok 2021. Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy? Mamy nadzieję, że same pomyślne chwile, ale lepiej zajrzeć do horoskopu i poznać swoje przeznaczenie. Przeglądając Czaromarownik 2021 poznasz główne atrybuty znaków zodiaku i zgłębisz wiedzę na ich temat. Jaki to może mieć wpływ na Twoje losy? Ogromny!

Magiczne ciekawostki i nie tylko!

Czym jest retrogradacja albo Ostara? Na czym polega kąpiel na przyciągnięcie kochanka? A może szukasz talizmanu  na szczęście i miłość, powinnaś więc sprawdzić rozwiązanie, jakim jest Osobisty Talizman Runiczny.

Czaromarownik kusi także opisami rytuałów, o których być może nie miałaś do tej pory pojęcia, a które w życiu są właściwie niezbędne. Sprawdź, jak magia może pomóc Ci w codzienności. Wszystkie informacje podane są w przystępnej, zachęcającej do zgłębiania formie. W takim „towarzystwie” Twoje codzienne notatki będą prezentować się świetnie, a zapisywanie planów na poszczególne dni będzie prawdziwą przyjemnością. Planujesz zakupy, a przy okazji dowiadujesz się nowych rzeczy, które mogą pomóc Ci w życiu – bezcenne, prawda?

Sprawdź nasze magiczne gadżety!

Czaromarownik 2021 już od października jest w sprzedaży i cieszy wielbicielki magicznych inspiracji. Poszerzyliśmy ofertę o gadżety, które mu towarzyszą. Do nabycia jest także zakładka oraz materiałowa torba w stylu nowego Czaromarownika! Idealna na wszelkie sprawunki – może właśnie z nią wybierzesz się na zakupy, które wcześniej zaplanujesz w magicznym kalendarzu? Natomiast dzięki zakładce na pewno nie pogubisz się w notatkach, planach i nowej, fascynującej wiedzy!

Życzymy Wam magicznego Nowego roku – to już niedługo!

 

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*