Wydawnictwo Kobiece

Czytać czy słuchać? Oto jest pytanie! Sprawdź nasze książki w wersji audio!

Kochacie czytać poruszające powieści dobrych autorów, ale wciąż brakuje Wam na to czasu? Chcielibyście móc nadrobić wyjątkowe historie w drodze do pracy, w podróży lub w trakcie spaceru po lesie?

 

A co powiecie na wersję audio naszych najnowszych powieści? Teraz „Obserwatorkę” Alicji Sinickiej oraz „Dzieci żółtej gwiazdy” Mario Escobara możecie posłuchać w dowolnej chwili – niezależnie od tego, co akurat robicie.

 

Audiobooki są już już dostępne na stronie empik.com i w aplikacji Empik Go, także w ramach abonamentu! „Dzieci żółtej gwiazdy” można posłuchać w doskonałej interpretacji Marcina Popczyńskiego (zobacz: https://bit.ly/2Tpl6dO). Najnowsza książka Mario Escobara, autora bestsellerowej „Kołysanki z Auschwitz” to poruszająca opowieść o dramatycznej ucieczce, ogromnym poświęceniu i sile nadziei w ogarniętych wojną czasach. Dzieci żółtej gwiazdy – właśnie tak, przez żółte gwiazdy noszone na piersiach, w czasach okupacji nazywano dzieci żydowskie. W najnowszej powieści Escobara czytelnik towarzyszy dwóm braciom, jedenastoletniemu Jacobowi i sześcioletniemu Moisemu, którzy, aby odnaleźć rodziców, wyruszają w niebezpieczną podróż przez owładniętą wojną Francję. Bez wątpienia jest to opowieść pełna cierpienia, a jednocześnie niegasnącej nadziei.

 

Do fascynującego i mrocznego świata „Obserwatorki” zabierze Was natomiast  Masza Bogucka. Thriller Alicji Sinickiej w wydaniu dźwiękowym to świetna propozycja dla wszystkich fanów klimatycznych i pełnych zagadek powieści. Wystarczy włączyć „odtwórz” i przenieść się do świata tajemniczych bohaterów! (Zobacz: https://bit.ly/3bMQMAd). „Obserwatorka” to kolejny, po bestsellerowej „Stażystce” thriller, którego akcję autorka umieściła w swoim rodzinnym mieście – Oławie. To wciągająca i mroczna historia, która pokazuje czytelnikowi, do czego może być zdolna kobieta, której zależy na mężczyźnie. Alicja Sinicka odkrywa przed czytelnikiem pozornie niewinne obsesje, które mogą prowadzić do tragicznych skutków.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*