Wydawnictwo Kobiece

DZIKIE PRZEBUDZENIE – NUTA DUCHOWEGO ODRODZENIA W MORZU POWIEŚCI

JAK O MARY DANIELS WYPOWIADAJĄ SIĘ AUTORZY PORADNIKÓW DUCHOWYCH?

Mary Daniels rządzi! Jestem jej wiernym fanem. To chodząca miłość. To motor napędowy potencjału i kobieta, która zatrząsnęła niejednym światem. To osoba skazana na sukces; w zasadzie osiągnęła go, będąc prawdziwym światłem w dziedzinie duchowości i rozwoju osobistego. – Robert Holden, bestsellerowy autor poradników.

Mary obdarzona jest pokrzepiającą, żywiołową osobowością, która natychmiast budzi ciepłe uczucia. To mądra kobieta z piękną duszą. Jeszcze wiele ofiaruje światu! – David Hamilton, bestsellerowy autor poradników duchowych.

IDEALNY PORADNIK DLA ZWYKŁYCH LUDZI, KTÓRZY SZUKAJĄ WYKONALNEGO SPOSOBU NA POUKŁADANIE SPRAW I POZNANIE WEWNĘTRZNEGO „JA”.

Ale o co w tym chodzi?

Mary Daniels to doprawdy „dzika kobieta” w najlepszym tego słowa znaczeniu. Inspirująca mówczyni dzięki swoim dziewięciu pytaniom pomogła rzeszom ludzi. Metafizyczna transformacja wnętrza to swoisty proces, który da piękne owoce zarówno osobom zainteresowanym zgłębianiem duchowych potrzeb, jak i nowicjuszom w temacie.  Zachęca do  przygody, która zajmuje tylko dziewięć minut każdego poranka.

Jak to się zaczęło?

Mary Daniels stała na moście, wpatrując się w rwącą rzekę i trzymając w drżących dłoniach dziecko. Niemal skoczyła…

Fenomenalny poradnik opowiada o jej dalszych doświadczeniach, czyli o wkroczeniu na niezwykłą ścieżkę. Trudne wydarzenia były inspiracją do stworzenia dziewięciu prostych, acz motywacyjnych pytań. Pomogły odnaleźć sens życia nie tylko Mary, ale i licznym osobom, które zaczęły dążyć do dzikiego przebudzenia.

 

Czy chcecie spróbować obudzić dzikość umysłu i serca? Zachęcamy do otwarcia się na nowe doznania duchowe.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*