Wydawnictwo Kobiece

FANKI MANWHORE’A – LADIES MAN NADCHODZI!

Dziewczyny, chcecie przeczytać coś przewspaniałego?

Nie da się nie pokochać tej książki. Nie da się jej odłożyć, jak się już zacznie. Nie da o niej zapomnieć.

Ciekawa linia fabularna, intrygujący bohaterowie, chemia, która wykracza poza granice przyzwoitości!

Nieprzewidywalna akcja, wiele momentów, w których po prostu wstrzymuje się oddech i rosnące napięcie między głównymi bohaterami – przepis na doskonałą powieść. I ten styl!

Chociaż to powieść, która nawiązuje do rzeczywistości z serii Manwhore, można ją czytać oddzielnie.

Książka nie jest banalna – czytamy o tym, jak Regina odkrywa wewnętrzne pragnienia i zostawia przeszłość za sobą. Tahoe, który choć sprawia pozory seksownego ciasteczka, któremu tylko seks w głowie, ma naprawdę głębokie wnętrze! Chemia, uczucia, ból. Przyjaźń czy kochanie?

CO NAJBARDZIEJ KRĘCI?

  • Ciekawa relacja „od przyjaźni po kochanków”, która urzeka czytelnika i wciąga bez opamiętania.
  • Piękny literacki styl, olśniewające przedstawienie rozbitych i zranionych bohaterów, którzy szukają ukojenia w różny sposób.
  • Fabuła rozwija się stopniowo. Zmysłowo. Po prostu magicznie. To jeszcze więcej głębi, pasji, znaczenia, namiętności, wszystkiego! Katy Evans osiąga nowy wymiar pisarstwa.

O NASZYCH BOHATERACH

  • Tahoe Roth to najlepszy przyjaciel Malcolma Sainta. Kojarzycie tego pana… Ale skupmy się na naszym nowym bohaterze. Tahoe to typ seksownego wikinga. Blond włosy, niebieskie tęczówki, piękna twarz, mięśnie twarde jak skała. Bóg ze złocistą grzywą, który jest tak pociągający, że aż boli. Testosteron wycieka z każdego zakamarka jego ciała. Mrrr…
  • Regina, zwana Giną. Najlepsza przyjaciółka Rachel Saint. Gina jest brązowooką brunetką, której sylwetki mogłaby pozazdrościć niejedna kobieta. Chociaż kiedyś odrzuciła Tahoe, on nigdy nie opuścił jej myśli.

Gina nie chce pragnąć onieśmielającego i niebezpiecznie irytującego Tahoe. Postanawiają zostać przyjaciółmi. Wyłącznie przyjaciółmi. No dobrze, takimi, którzy fantazjują o sobie nawzajem. Ach, takimi, którzy powinni zgrać się doskonale w łóżku. W porządku, przyjaciółmi, którzy chcą się na siebie rzucić. Grają w kotka i myszkę, ale są przecież TYLKO PRZYJACIÓŁMI.

Desperacja. Przyciąganie. Potrzeby. Żądza.

Punktem kulminacyjnym jest Sylwester. Nadchodzi godzina zero. Wszyscy będą składać sobie życzenia i się całować. Zbliża się pocałunek, który może zmienić wszystko. Elektryzujący zwrot akcji w całej skomplikowanej relacji. Chemia staje się ultra-gorąca.

A jednak to znosisz. I nie możesz przestać o tym myśleć!

MAJA

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*