Wydawnictwo Kobiece

Gorące wydarzenie – Zlot Fanek Niegrzecznych Książek!

Czy, tak samo jak my, uwielbiacie niegrzeczne książki? Przed nami ekscytujące wydarzenie. Warto zapisać sobie w kalendarzu 15-16 października! Czas na szalone promocje… i rozmowy bez zahamowań!

15-16 października to zdecydowanie najgorętsze dni tej jesieni. Nadchodzi prawdziwe święto miłośniczek gorących opowieści – czas na Zlot Fanek Niegrzecznych Książek. Tym razem impreza odbędzie się online, co oznacza, że możesz wziąć w niej udział, niezależnie od tego, gdzie przebywasz. Spotkania z bestsellerowymi autorkami, rozmowy bez zahamowań i szalone promocje, jakich jeszcze nie było. Wszystko to oczywiście bezpłatnie, w ramach imprezy TargiKsiążki.Online vol. 2.

Rozmowy bez zahamowań

Podczas zlotu chcemy, bez cienia wstydu i limitów, rozmawiać o tym, co nas kręci w niegrzecznej literaturze. To może być doskonała okazja do tego, żeby poznać inne fanki romansów i poszerzyć swoje horyzonty. Być może przy okazji tej imprezy wpadną Ci w oko książki, o których jeszcze nie słyszałaś?

Pierwszy dzień zlotu – 15 października – będzie obfitował w interesujące spotkania. Wystąpią m.in. Anna Langner, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest czy Ewelina Dobosz. Wspólnie zastanowimy się także nad tym, co niegrzeczne czytelniczki lubią najbardziej. Będzie też okazja do rozmowy z niegrzecznymi redaktorkami. Jeżeli zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jak wydać z nami książkę, nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu. Finał tego dnia to będzie prawdziwy hit – czas na spotkania z Vi Keeland oraz Laurelin Paige.

Mafia, mroczne strony miłości i niegrzeczni mężowie!

16 października wrażeń również nie zabraknie. Amo Jones, T.M. Frazier – te zagraniczne gwiazdy będą na wyciągnięcie ręki! Porozmawiamy także z Moniką Skabarą i Adą Tulińską o mafii i mrocznych stronach miłości. Niegrzeczny mąż – to temat kolejnego panelu dyskusyjnego. Hitem będzie także test wiedzy o niegrzecznych książkach!

Zlot Fanek Niegrzecznych Książek to jedyna w swoim rodzaju okazja do tego, żeby porozmawiać o tym, czego naprawdę pragniemy. Jak sprawić, by nasza niegrzeczna literatura była jeszcze lepsza? Mamy nadzieję, że dacie nam kilka wskazówek! Widzimy się na łączach?

Zapraszamy na naszą facebookową stronę wydarzenia – Zlot Fanek Niegrzecznych Książek 2!

 

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*