Wydawnictwo Kobiece

Kontakt

Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6
15-111 Białystok

NIP: 542-258-30-38, REGON: 052007243, CEIDG: 62348

Adres do korespondencji/WYDAWCA

Agnieszka Stankiewicz-Kierus
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6
15-111 Białystok


dyrektorka wydawnicza:

Agnieszka Stankiewicz-Kierus

agnieszka.kierus@wydawnictwokobiece.pl

sekretarz redakcji:

Marzena Stupak

marzena.stupak@wydawnictwokobiece.pl

tel. 536 743 619

Propozycje wydawnicze:

propozycje@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Kontakt dla Blogerów i Recenzentów:

promocja@wydawnictwokobiece.pl

UWAGA: Ze względu na dużą liczbę zapytań o współprace zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane propozycje. Wiadomości dotyczące recenzji, które zostały wysłane na inne adresy mailowe, nie będą rozpatrywane.


Redakcja:

tel. 786 200 931

Ewelina Sokalska
ewelina.sokalska@wydawnictwokobiece.pl

Marta Budnik
marta.budnik@wydawnictwokobiece.pl

Ewa Pustelnik
ewa.pustelnik@wydawnictwokobiece.pl

Projekty wydawnicze i pozyskiwanie praw:

Agnieszka Fiedorowicz
agnieszka.fiedorowicz@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Agata Garbowska
agata.garbowska@wydawnictwokobiece.pl

Monika Rossiter
monika.rossiter@wydawnictwokobiece.pl

Justyna Żebrowska
justyna.zebrowska@wydawnictwokobiece.pl

Joanna Pawłowska
joanna.pawlowska@wydawnictwokobiece.pl

Agnieszka Nowak
agnieszka.nowak@wydawnictwokobiece.pl


Dział Marketingu i Promocji:

dz.promocji@wydawnictwokobiece.pl

Magdalena Ignaciuk-Rakowska
m.ignaciuk-rakowska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 931

Katarzyna Szewczyk
katarzyna.szewczyk@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 979

Dominika Szulc
dominika.szulc@wydawnictwokobiece.pl

Ewa Potępa
ewa.potepa@wydawnictwokobiece.pl

tel. 731 800 931

Daria Armańska
daria.armanska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 679

Monika Zysk
monika.zysk@wydawnictwokobiece.pl

Karolina Borkowska
karolina.borkowska@wydawnictwokobiece.pl

UWAGA: W przypadku chęci zrecenzowania książki, prosimy o kontakt wyłącznie na promocja@wydawnictwokobiece.pl


Dział Handlowy:

Agata Płatek

dyrektorka handlowa
agata.platek@wydawnictwokobiece.pl
tel. 536 537 041

Zamówienia hurtowe:

Justyna Wiśniewska
justyna.wisniewska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 932

Kamil Szymanowski
kamil.szymanowski@wydawnictwokobiece.pl

tel. 535 556 515

Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach sprzedaży i dystrybucji książek naszego wydawnictwa. Oferujemy atrakcyjną formę i wysokie rabaty.


Biuro Obsługi Klienta – zamówienia detaliczne ( pon-pt w godz. 8.00 – 16.00)

tel. 535 556 515
ksiegarnia@wydawnictwokobiece.pl