Wydawnictwo Kobiece

Kontakt

Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus
ul. Andersa 40A
15-113 Białystok

NIP: 542-258-30-38, REGON: 052007243, CEIDG: 62348

Adres do korespondencji/WYDAWCA

Agnieszka Stankiewicz-Kierus
ul. Andersa 40A
15-113 Białystok


Sekretarz redakcji:

Izabella Radziszewska
sekretarz@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 413

Propozycje wydawnicze:

propozycje@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Kontakt dla Blogerów i Recenzentów:

promocja@wydawnictwokobiece.pl

UWAGA: Ze względu na dużą liczbę zapytań o współprace zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane propozycje. Wiadomości dotyczące recenzji, które zostały wysłane na inne adresy mailowe, nie będą rozpatrywane.


Redakcja:

Ewelina Sokalska
ewelina.sokalska@wydawnictwokobiece.pl

Marta Budnik
marta.budnik@wydawnictwokobiece.pl

tel. 786 200 931

Projekty wydawnicze i pozyskiwanie praw:

Małgorzata Święcicka
malgorzata.swiecicka@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Agata Garbowska
agata.garbowska@wydawnictwokobiece.pl

Monika Rossiter
monika.rossiter@wydawnictwokobiece.pl


 Dział Marketingu i Promocji:

Magdalena Ignaciuk
magdalena.ignaciuk@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 931

Katarzyna Szewczyk
katarzyna.szewczyk@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 979

Dominika Plewik
dominika.plewik@wydawnictwokobiece.pl

tel. 731 800 931

Judyta Kokoszkiewicz
judyta.kokoszkiewicz@wydawnictwokobiece.pl

UWAGA: W przypadku chęci zrecenzowania książki, prosimy o kontakt wyłącznie na promocja@wydawnictwokobiece.pl


Dział Handlowy:

Agata Płatek

Dyrektor Handlowy
agata.platek@wydawnictwokobiece.pl
tel. 536 537 041

Zamówienia hurtowe:

Justyna Wiśniewska
justyna.wisniewska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 932

Kamil Szymanowski
kamil.szymanowski@wydawnictwokobiece.pl

tel. 535 556 515

Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach sprzedaży i dystrybucji książek naszego wydawnictwa. Oferujemy atrakcyjną formę i wysokie rabaty.


Biuro Obsługi Klienta – zamówienia detaliczne ( pon-pt w godz. 8.00 – 16.00)

tel. 535 556 515
ksiegarnia@wydawnictwokobiece.pl