Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

Kontakt

Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus
ul. Andersa 40A
15-113 Białystok

NIP: 542-258-30-38, REGON: 052007243, CEIDG: 62348

 

Adres do korespondencji/WYDAWCA

Agnieszka Stankiewicz-Kierus
ul. Andersa 40A
15-113 Białystok


Sekretarz redakcji:

Agnieszka Lipińska-Gryc
redakcja@illuminatio.pl

tel. 731 019 059


Redakcja:

Aneta Bujno
aneta.bujno@illuminatio.pl

Ewelina Sokalska
ewelina.sokalska@illuminatio.pl


 Dział Marketingu i Promocji:

promocja@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794-200-931

 

Magdalena Ignaciuk
magdalena.ignaciuk@illuminatio.pl

Beata Szukajt
beata.szukajt@illuminatio.pl

Judyta Kokoszkiewicz
judyta.kokoszkiewicz@illuminatio.pl

Małgorzata Święcicka
malgorzata@illuminatio.pl

Agata Garbowska
agata.garbowska@illuminatio.pl

Agata Wołosik-Wysocka
agata.wolosik.wysocka@illuminatio.pl


Marketing handlowy

Justyna Wiśniewska
justyna.wisniewska@illuminatio.pl


Biuro Obsługi Klienta – zamówienia detaliczne ( pon-pt w godz. 8.00 – 16.00)

tel. 739-200-932
ksiegarnia@wydawnictwokobiece.pl


Dział handlowy – zamówienia hurtowe

Marek Wróbel
marek@wydawnictwokobiece.pl
tel. 535-556-515


Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach sprzedaży i dystrybucji książek naszego wydawnictwa. Oferujemy atrakcyjną formę i wysokie rabaty.