Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

Kontakt

Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus
ul. Andersa 40A
15-113 Białystok

NIP: 542-258-30-38, REGON: 052007243, CEIDG: 62348

 

Adres do korespondencji/WYDAWCA

Agnieszka Stankiewicz-Kierus
ul. Andersa 40A
15-113 Białystok


Sekretarz redakcji:

Agnieszka Lipińska-Gryc
redakcja@wydawnictwokobiece.pl

tel. 731 019 059


Redakcja:

Aneta Bujno
aneta.bujno@wydawnictwokobiece.pl

Ewelina Sokalska
ewelina.sokalska@wydawnictwokobiece.pl

Marta Budnik
marta.budnik@wydawnictwokobiece.pl


 Dział Marketingu i Promocji:

promocja@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794-200-931

 

Magdalena Ignaciuk
magdalena.ignaciuk@wydawnictwokobiece.pl

Małgorzata Święcicka
malgorzata.swiecicka@wydawnictwokobiece.pl

Agata Garbowska
agata.garbowska@wydawnictwokobiece.pl

Agata Wołosik-Wysocka
agata.wolosik.wysocka@wydawnictwokobiece.pl

Gabriela Owdziej
gabriela.owdziej@wydawnictwokobiece.pl


Dział handlowy:

Agata Płatek

Dyrektor Handlowy
agata.platek@wydawnictwokobiece.pl
tel. 536 537 041

Zamówienia hurtowe:

Justyna Wiśniewska
justyna.wisniewska@wydawnictwokobiece.pl

Agnieszka Kryst
agnieszka.kryst@wydawnictwokobiece.pl

Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach sprzedaży i dystrybucji książek naszego wydawnictwa. Oferujemy atrakcyjną formę i wysokie rabaty.


Biuro Obsługi Klienta – zamówienia detaliczne ( pon-pt w godz. 8.00 – 16.00)

tel. 739-200-932
ksiegarnia@wydawnictwokobiece.pl