Wydawnictwo Kobiece

Książka której nie zapomnisz!

Gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki!

 

Są takie książki, które przyprawiają nasze czytelniczki o wypieki na twarzy, a serwery rozgrzewają się do czerwoności kiedy tylko poinformujemy o premierze. 

Jedną z nich jest nowa powieść „Zapomnij o mnie” K.N. Haner!

Mimo młodego wieku, polska autorka bije rekordy sprzedaży swoimi niezwykle popularnymi erotykami. Historie, które przedstawia czytelnikom są pełne pikantnych scen i nie brakuje w nich zaskakujących zwrotów akcji. 

 

28-letni Marshall przeprowadza się do Nowego Jorku, żeby odciąć się od swojego dawnego życia i błędów popełnionych w młodości. Zmiana otoczenia daje mu szansę na nowy start. Dowiaduje się, że para studentów szuka współlokatora, zgadza się bez dłuższego zastanowienia. Właśnie w ten sposób poznaje piękną Sarę.  

Groźny wygląd chłopaka nie odstrasza jej, a nawet staje się pretekstem do rozpalenia w nim uczuć, których nie wzbudziła w nim dotąd żadna kobieta. Dziewczyna skrywa wiele sekretów i zanim się zorientuje wciągnie Marshalla w niebezpieczną grę. 

Odkrywając kolejne tajemnice Sary, chłopak szybko zrozumie, że dziewczyna jest na krawędzi i że potrzebuje pomocy. Jednak w tej grze pozorów i sekretów nie będą sami.

Czy dziewczyna, która rozpaliła jego ciało, zdobędzie też jego serce?

 

 

obejrzyj booktrailer: 

 

 

Jeśli nie możesz doczekać się premiery 30 sierpnia, już teraz przeczytaj dwa pierwsze rozdziały powieści! [TUTAJ]

 

Zamów swój egzemplarz [TUTAJ]

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*