Wydawnictwo Kobiece

KSIĄŻKI, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE POCZUJESZ SIĘ JAK W PODRÓŻY

UBUNTU

Wyobrażasz sobie, jakby to było rzucić wszystko i wyruszyć do Afryki? I to motocyklem?! Tak zrobiła Heather Ellis. Siedząc w ogrodzie u mamy pomyślała nagle, że może wybierze się do najbardziej egzotycznego kontynentu i przemierzy go ukochaną Yamahą. Tak uczyniła, a doznania opisała w najbardziej przebojowej biografii wszech czasów!

Afryka dzika, Yamaha szybka, duch ubuntu, a przygody… przeróżne, moje drogie!

PODRÓŻ W TRZECH SMAKACH

Była sobie dziewczyna, która poczuła głód. Głód wrażeń, przygód i… wspaniałego jedzenia. A że cechowała ją przebojowość i spontaniczność, jej plany nie skończyły się na zamówieniu pizzy z najdziwniejszymi składnikami. Nasza Layne Mosler zwiedziła parę krajów i zapisała swoje wrażenia. Co więcej do restauracji kierowała się za sprawą wskazówek przypadkowych… taksówkarzy.

Wyszło pysznie, ciekawie i zabawnie! Buenos Aires, Nowy Jork, Berlin witają!

WĘDRÓWKA Z ABLEM

A tu coś zupełnie innego! Dziennikarka Anna Badkhen, która swoje reportaże buduje na fundamencie osobistego doświadczenia, dołącza do największej grupy nomadów w ich tradycyjnej, corocznej wędrówce, aby opisać ich ekstremalne przeżycia. Wyrusz z nimi i poznaj bezdroża sawanny, kulturę Afrykańczyków i widmo wojny i suszy przeplecioną paradoksalnie z pogodą ducha tych ludzi.

To obrazowa, godna uwagi książka z kategorii non-fiction. Kusi okładką. Idealna na prezent.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*