Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

LITERATURA EROTYCZNA – KOCHASZ CZY NIENAWIDZISZ?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że literaturę erotyczną albo kocha się do czerwoności albo po prostu jej się nienawidzi. Rzadko kiedy ktoś jest „trochę na tak”. Ewentualnie tak sobie mówi, żeby „koleżanki sobie czegoś nie pomyślały”. My – na szczęście – należymy do szczęśliwego grona przedstawicielek pierwszej grupy. Życie z romansami jest cudowne! Co więcej Vi Keeland to nasza ukochana autorka niegrzecznych książek, toteż po pozycję „MMA Fighter. Przebaczenie” wydajemy z niemałą przyjemnością. Nawet jeśli nie znacie poprzednich części, to tę można śmiało przeczytać. Ale nie oszukujmy się, warto zaprzyjaźnić się z wszystkimi zawodnikami. Koncepcja serii jest bardzo oryginalna – ani wątki, ani bohaterowie nie są powiązane, ale zostaje jeden spójny element, który urzeka od pierwszej części, czyli „Walki”. Motyw zwalających z nóg (dosłownie i w przenośni) zawodników MMA. Fantastyczna seria, przy każdej stronie czujesz ten przyjemny stan, jakbym sama świadkowała tych elektryzujących przeżyć.

O CZYM JEST PRZEBACZENIE?

Jackson „Jax” Knight to perfekcyjna mieszanka samca Alfa (w końcu to zawodnik MMA!), szanowanego biznesmena noszącego garnitury za trzy tysiące dolarów i szarmanckiego mężczyzny z doskonałymi manierami (no, może poza łóżkiem). Pierwszy raz styczność z nim mamy w drugiej części serii MMA i choć tylko tam „mignął” to – nie oszukujmy się – od razu robi wrażenie. Uf…

Historia Jacksona jest… z braku lepszego określenia, dramatyczna. Po skandalu związanym z przekrętami czynionymi przez jego ojca zostaje wplątany w nieustanną nagonkę mediów. Mimo skomplikowanej osobowości jest to mężczyzna pełen zapału, pasji i marzeń… Niegdyś poświęcił najskrytsze pragnienia, aby w pełni oddać się karierze fightera MMA. Nie mógł robić tego, co kocha, bo jego ojciec był szanowanym senatorem… Ale kiedy tatuś skalał swe dobre imię, Jax poczuł, że… droga wolna! Nie będziemy zdradzać, o co mi chodzi, bo najlepiej, abyście przekonały się o tym same!

Ach, o naszym przystojniaku można pisać w nieskończoność, ale nie zapominajmy o kobiecym pierwiastku. Lily St. Claire jest współwłaścicielką sieci klubów sportowych, którą odziedziczyła, kiedy jej ukochany ojciec zmarł na zawał serca. Dziewczyna ma jedną twardą zasadę – nie miesza biznesu z przyjemnością. Ale Jax działa na nią jak magnes… Problem w tym, że jej świeżo upieczony ekspartner nadal ją nęka.

Co z tego będzie? Mega zmysłowy romans sportowy, który na pewno nie przejdzie bez echa! Cudowne połączenie miłosnych fantazji z seksownym dreszczykiem rozkoszy.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*