Wydawnictwo Kobiece

MANWHORE + 1 – JEDEN WIĘCEJ MA ZNACZENIE

W morzu „niegrzecznych książek” zdarzają się prawdziwe złote rybki, a Katy Evans zna przepis na najlepszą rybkę na świecie. Wiem, wiem co możecie sobie pomyśleć. Milioner. Playboy. Ciągnięcie serii o tym, co zawsze. Totalne cliché; można rzec – ale czy Evans to królowa stereotypów? Nie! To królowa erotyków.

Mimo tego, że jest to kontynuacja, czujemy fajny powiew świeżości. Książkę „Manwhore+1” nazwiesz wszystkim, ale nie banałem. Pan nieświęty Saint dowiaduje się o intrydze Rachel i zaczyna się ostra jazda. A później… businessman ma dla zawodową propozycję. Z tego może wyjść tylko coś dobrego – na przykład genialna powieść erotyczna, która powinna stać na półce każdej świadomej i nowoczesnej kobiety, która nie boi się realizować swoich najskrytszych pragnień.

CO DALEJ?

Na pewno pamiętacie, że pierwsza część skończyła się dość nietypowo. Niektóre czytelniczki stwierdziły nawet, że… irytująco.

Ale nie szkodzi, bowiem nadszedł czas rozwiązania najciekawszych kwestii! Niebieska okładka, pachnący świeżością papier i kolejne przygody najseksowniejszego duetu. Brzmi jak plan na najbliższe wieczory.

Przeczytajcie Manwhore+1 i dodajcie sobie PLUS JEDNĄ fantastyczną książkę do kolekcji. A jak już zatopicie się w lekturze, nie zapomnijcie podzielić się z nami wrażeniami!

My już czytałyśmy. Jest moc. Polecamy!


One thought on “MANWHORE + 1 – JEDEN WIĘCEJ MA ZNACZENIE”

Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*