Wydawnictwo Kobiece

„Nie jesteś tym, co masz” – sprawdź to!

Masz wrażenie, że wciąż otacza Cię zbyt dużo przedmiotów? Nadmiar zaczyna Cię męczyć? W takim razie mamy czytelniczą propozycję dla Ciebie. Przecież… nie jesteś tym, co masz!

Ciągle sprzątasz, lecz nadal nie ma wokół Ciebie prawdziwego porządku. Na co dzień otacza Cię mnóstwo przedmiotów, których nie potrafisz się pozbyć. Hamuje Cię przed tym sentyment, przyzwyczajenie. Nie inaczej jest, gdy stajesz co rano przed swoją szafą i znów nie masz co na siebie włożyć, choć przecież masz całe mnóstwo ciuchów, a do tego wciąż robisz zakupy, skuszona promocjami. Jeżeli to wszystko o Tobie, prawdopodobnie masz problem. Można go rozwiązać, lecz warto się do tego przygotować. Pomoc znajdziesz u nas – właśnie wydałyśmy książkę pod wiele mówiącym tytułem „Nie jesteś tym, co masz”.

Autor, Peter Walsh, skupia się przede wszystkim na emocjach, rozumiejąc, że związek emocjonalny z przedmiotami nie jest łatwy do zakończenia. To tak naprawdę dla każdego z nas duże wyzwanie, ponieważ przy okazji wyzwala się mnóstwo uczuć oraz wspomnień. Te z kolei mogą hamować nas przed pozytywnymi zmianami i oczyszczeniem przestrzeni wokół nas.

„Nie jesteś tym, co masz” to książka, która w motywujący sposób przeprowadzi Cię przez proces porządkowania przestrzeni bez poczucia winy, zamiast tego z dużą otwartością na nowe pozytywne doświadczenia. Przesłanie jest proste – nie jesteś tym, co masz, ale tym, co czujesz.

Jest to bez wątpienia czytelnicza propozycja dla każdego, kto jest zainteresowany coraz popularniejszym ostatnio minimalistycznym sposobem bycia, lecz nie tylko. Jeżeli jesteś otwarta na poznawanie różnych sposobów patrzenia na rzeczywistość, sprawdź to!

 

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*