Wydawnictwo Kobiece

Niech te święta będą naprawdę niegrzeczne!

Przydałoby się coś na rozgrzanie na długie chłodne wieczory? Niegrzeczne Książki mają kilka propozycji, które skutecznie podniosą temperaturę!

Byłaś w tym roku grzeczna? Odpowiedź możesz zachować dla siebie, my i tak mamy dla Ciebie prezent, na który zasługujesz – wycieczkę do świata, w którym rządzą namiętności. Poznaj propozycje Niegrzecznych Książek na święta i nie tylko.

Dla czytelniczek, które już są fankami niegrzecznych historii, ale także dla tych, które jeszcze o tym nie wiedzą, mamy w tym roku coś wyjątkowego – antologię Niegrzeczne święta, a w niej 10 opowiadań topowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Sama możesz wybrać historię, która najbardziej rozpali Twoją wyobraźnię, a jest w czym wybierać, bo znajdziesz tu opowiadania: Meg Adams, Justyny Chrobak, Eweliny Dobosz, Anny Langner, Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, Kingi Litkowiec, Beaty Majewskiej, Emilii Szelest i Roberta Ziębińskiego, a także, po raz pierwszy w bardziej niegrzecznej odsłonie, Katarzyny Bereniki Miszczuk.

Jeśli marzy Ci się gorący romans w nieco mrocznej scenerii – sięgnij po Bardzo cichą noc. W tej pełnej sekretów historii autorstwa Emilii Szelest i Eweliny Dobosz święta raczej nie są tradycyjne, bo spędzane na bieszczadzkim odludziu w towarzystwie… byłego więźnia. Ale przecież nie można zapominać, że w tę noc zdarzają się cuda, zwłaszcza gdy namiętność rodzi się tak blisko zbrodni. Dla spragnionych wątków kryminalnych mamy także Gorące dochodzenie. Romans dwojga pracowników biura detektywistycznego po prostu nie może być zwyczajny, tylko czy silne emocje nie uśpią zbytnio ich czujności?

Czasem los ma prezent także dla tych bardzo niegrzecznych. Przekonują się o tym bohaterowie powieści Anny Langner Nie byłaś grzeczna w tym roku. Ona za dnia jest baristką, ale w nocy przemienia się w bohaterkę serwisu erotycznego, on udaje, że nie zależy mu na niczym poza szybką przyjemnością. Może nie są to kandydaci na bajkowe postaci, ale czasem namiętność nie pozostawia wyboru.

Kto powiedział, że święta to czas spokoju? A może właśnie potrzebujesz zastrzyku adrenaliny? W takim razie sięgnij po powieść Racer Katy Evans. Zapalony kierowca rajdowy nade wszystko kochający ryzyko i Lana, dziewczyna raczej ułożona i spokojna, która miała go pilnować, ale teraz nie potrafi zapanować nawet nad swoimi uczuciami. Podobnie silną dawkę emocji zapewni Ci Pretty Reckless L.J. Shen. Tym razem główny bohater jest utalentowanym sportowcem. Rodzicie jego dawnej ukochanej pomagają mu w karierze, Penn ma być ich nowym „projektem”. To dla niego doskonała szansa – na rozwój, ale też na zemstę na Pannie Idealnej, która zamieniła jego życie w piekło. Więcej mrocznych, ale pociągających bohaterów? Oto Fear Me i kontynuacja tej powieści – Fear You. Główna bohaterka, Lake, jest przerażona faktem, że z poprawczaka właśnie wychodzi Keiran, jej dręczyciel. Ku swemu zaskoczeniu szybko jednak odkrywa, że ma dla tego chłopca nie tylko nienawiść i lęk, ale także coś więcej. Jakaś siłą każe jej odkryć jego ponure sekrety, a wtedy nie będzie już odwrotu.

Jedna książka to za mało? Rozumiemy Cię doskonale! Dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety – tylko uważaj, to dawka uderzeniowa gorących historii! Pakiet Intensywne Doznania zawiera trzy powieści Whitney G.: Niegrzeczny szef, Grzeszny doktor i Bezwstydny klient. Trzy historie i trzech facetów zdolnych zmienić wszystko w życiu bohaterek – oj, tu się dzieje! A jeśli marzy Ci się więcej romansów z kategorii hate/love, sięgnij po trylogię Uwikłani bestsellerowej Laurelin Paige: Pokusa, Obsesja i Na zawsze to trzy powieści, które zawładnęły sercami wielbicielek literatury erotycznej na całym świecie. Dla fanek Katy Evans mamy pakiet trzech książek z obezwładniająco seksownej serii Manwhore. Ambitna dziennikarka Rachel Livingston ma za zadanie rozpracować tajemniczego chicagowskiego biznesmena i playboya, Malcolma Sainta. Jednak kiedy się do niego zbliży, okaże się, że mężczyzna jest zupełnie inny, niż sądziła. Teraz naprawdę będzie musiała uważać!

Tyle hot propozycji, że nie wiesz co wybrać? I na dodatek – jak to zaplanować? O tym też pomyślałyśmy! Przedstawiamy nasz Niegrzeczny planer – wyjątkową pozycję, w której możesz zapisać wszystko, co przyjdzie Ci do głowy po lekturze, zanotować najlepsze cytaty, wypisać ulubione miejsca, postaci i inspiracje. Znajdziesz tu też sekrety bestsellerowych autorek (Eweliny Dobosz, Katarzyny Bester, Emilii Szelest, Alicji Sinickiej, Anny Langner, Beaty Majewskiej, Ewy Pirce, Amo Jones i Laurelin Paige), a także miejsca na autografy, bo nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz na swej drodze. 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*