Wydawnictwo Kobiece

Nowy rok, nowa Ty! „A właśnie, że będę szczęśliwa”

Jak tam Twoje noworoczne postanowienia? Czy spisałaś już listę celów do zrealizowania? Chyba mamy coś, co może Ci pomóc!

Styczeń to czas, gdy wiele z nas powie „nowy rok, nowa ja!”. W kalendarzach i planerach powstają listy celów, które chcemy osiągnąć. I bardzo dobrze, bo warto zastanawiać się nad sobą i wprowadzać pozytywne zmiany, nawet jeżeli nie wszystko nam się uda. Grunt to dobre nastawienie i pozytywne myślenie. My także mamy swój pomysł!

„A właśnie, że będę szczęśliwa” to propozycja spod pióra bestsellerowego francuskiego pisarza. Stephane Garnier przekonuje, że szczęście to tak naprawdę nasz wybór i warto wziąć los w swoje ręce. Czy wystarczy wprowadzić pewne zmiany we własnej wizji świata, żeby życie stało się lepsze? Autor jest pewien, że tak! Ma na to swoje sprawdzone sposoby, którymi chce się podzielić.

 

Strona po stronie, z pomocą zabawnych cytatów, odkrywamy drogę do codziennej radości. Nie zawsze będą jednak powody do śmiechu – nie zabraknie także chwil refleksji. Śladami poetów i mędrców udamy się w inspirującą podróż, która może odmienić następne 12. miesięcy, a nawet resztę naszego życia.

Stephane Garnier zaprasza do Szkoły Szczęścia. Podpisz przygotowaną dla Ciebie umowę na szczęście, a nauczysz się na nowo odkrywać proste radości dnia codziennego. Droga do sukcesu wiedzie przez dobre nawyki i przyciąganie dobrych myśli. Uwolnij się od niepokojów i frustracji, żeby z prawdziwą radością przeżywać swoje życie.

Nawyki szczęśliwych ludzi

  1. Ciągle się uśmiechają.
  2. Żyją teraźniejszością.
  3. Są zwyczajni i takie życie wiodą.
  4. Nie są zależni od tego, jak inni na nich patrzą.
  5. Nigdy nie biorą niczego zbyt poważnie.
  6. Potrafią korzystać z życia i dobrych chwil oraz dobrze się bawić.
  7. Zwracają uwagę na innych i szczerze się cieszą, gdy komuś się przytrafi coś dobrego.
  8. Potrafią dawać, są hojni, gdyż wiedzą, że nie ma wartości to, czym się nie dzieli.
  9. Są wyrozumiali wobec innych tak samo jak wobec siebie, gdyż nie ma ludzi idealnych.
  10. Potrafią się w pełni cieszyć tym, co mają, co przeżywają i są wdzięczni życiu!

Premiera książki „A właśnie, że będę szczęśliwa” już 27 stycznia!

 

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*