Wydawnictwo Kobiece

„O psie, który dał słowo”

Czas na powrót Waszego ulubionego psiego bohatera. Bailey znów będzie bawił i wzruszał! „O psie, który dał słowo” to powieść, dzięki której już nigdy nie spojrzysz na swojego psa tak samo! Premiera 10 marca.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – czy to prawda? No jasne! Życie bez ukochanych czworonogów byłoby nudne. Wie o tym W. Bruce Cameron, autor bestsellerowych rozszczekanych i rozmerdanych książek z serii „Był sobie pies”. Czas na kolejną propozycję. Wszystko wskazuje na to, że „O psie, który dał słowo” to wydawnicza opcja, która również trafi do serc zaczytanych miłośników czworonogów i nie tylko! Nawet jeżeli nie masz w swoim domu zwierzaka, trudno jest oprzeć się urokowi książek Camerona.

„O psie, który dał słowo”, to trzecia już powieść z bestsellerowej serii „Był sobie pies”. Tym razem Baileya spotykamy… w raju! Okazuje się, że nasz psi bohater jest tam otoczony wszystkimi ludźmi, których kochał. Pamięta swoje poprzednie wcielenia i jest mu dobrze. Tak się jednak składa, że ten wspaniały zwierzak musi powrócić na Ziemię i odrodzić się po raz kolejny! Czeka na niego bardzo ważna misja. Pomimo informacji, że, gdy urodzi się na nowo, nie będzie pamiętał absolutnie niczego, dzielny Bailey decyduje się na podjęcie tego odpowiedzialnego zadania. Do misji dołącza także czworonożna koleżanka Lacey.

Nasz psi bohater będzie pomagał niezwykle uzdolnionemu chłopcu, Burke’owi, który jeździ na wózku. Czeka on na operację, której będzie mógł poddać się dopiero wtedy, gdy przestanie rosnąć. Do tego czasu w codziennych czynnościach musi go wspierać Bailey. Nasz bohater jest dużo mądrzejszy, niż wcześniej: to już przecież stara psia dusza, doświadczona przez życie. Przy okazji Bailey będzie też starał się pomóc rodzinie, która przez trudne doświadczenia i przeszkody życiowe jest blisko rozpadu. Czasem tylko bezwarunkowa, psia miłość jest w stanie uleczyć ból i zjednoczyć bliskich.

„O psie, który dał słowo” to książka, która zapewni Wam całe spektrum emocji! Niekiedy trzyma w napięciu jak rasowa powieść sensacyjna. Wspaniale jest choć przez moment „doświadczać” świata z perspektywy czworonoga, zgłębić się w psychikę zwierzęcia i spojrzeć na człowieka również przez pryzmat psiego towarzysza. Daje to nie tylko możliwość głębszego zrozumienia psa, ale… samych siebie. Dobrze jest też spojrzeć na rzeczy z dystansu i zrozumieć, że może czasem powinniśmy na siebie patrzeć właśnie z taką miłością, z jaką ogląda nas nasz pies.

 

Po najnowszą powieść W. Bruce’a Camerona z pewnością chętnie sięgną osoby, które znają już tę serię, choć nie tylko. Dla wielu osób będzie to pierwsze spotkanie z Bailey’em. Jedno jest pewne – wszystkich czeka wspaniała, wzruszająca czytelnicza rozrywka.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*