Wydawnictwo Kobiece

Piękno w wersji „plus size”

W świecie mody piękny wygląd liczy się najbardziej, ale czy dzisiejsza wizja piękna musi wiązać się z rozmiarem 0?

Nie musi! Dowodem na to jest Robyn Lawley, najsłynniejsza na świecie modelka plus size, niezwykle atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa kobieta, która nie poddając się narzuconemu kanonowi piękna, osiągnęła światowy sukces w branży. Okazuje się, że wyglądając normalnie, zmagając się z rozstępami i cellulitem, można znaleźć się na okładkach „Vogue”, czy „Elle” oraz śmiało pozować w stroju kąpielowym.

I całe szczęście! Kobieta piękna to kobieta szczęśliwa, akceptująca siebie, mająca od czasu do czasu ochotę na suflet z nutellą czy na zapiekankę z makaronem 🙂 Takie właśnie pyszności przygotowuje sobie Robyn w przerwach między kolejnymi sesjami fotograficznymi.

Swoimi przepisami na obłędnie pyszne dania postanowiła podzielić się z kobietami na całym świecie, a jej książka kucharska Robyn Lawley gotuje podbiła serca wszystkich miłośniczek dobrego jedzenia i fanek zdrowego stylu życia.

Robyn Lawley gotuje >> SPRAWD

 

IMG_20160428_092146 IMG_20160428_135028 IMG_20160428_141015


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*