Wydawnictwo Kobiece

Czas na wyczekiwaną premierę!

Tę powieść pokochały miliony czytelników na całym świecie. „Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocie” to prawdziwy hit! Wyczekiwana polska premiera już w tym tygodniu.

XVII wiek. Henry Montague, dla przyjaciół Monty, to beznadziejny przypadek. Choć jego ojciec zrobił wszystko, by wychować go na prawdziwego dżentelmena, nawet najlepsze szkoły nie mogły wybić chłopakowi z głowy zabaw, hulanek, a także chętnych do grzania łoża dziewcząt i chłopców.

Roczna podróż po Europie, w towarzystwie siostry Felicity i najlepszego przyjaciela Percy’ego, ma być ostatnią szansą na korzystanie z uroków młodości. Gdy Henry powróci, ma stać się prawdziwym lordem – godnym swojego nazwiska i statusu społecznego. Jeżeli jednak do jego ojca dotrą jakieś plotki o niestosownym prowadzeniu się, Monty zostanie wydziedziczony i odcięty od rodzinnej fortuny! I tak już dość zaszkodził ich rodowemu nazwisku. Na nieszczęście ojca, chłopak ma zupełnie inne plany.

Po pierwsze: musi uwieść Percy’ego, w którym jest zakochany na zabój. Po drugie: chce poradzić sobie ze złośliwościami Felicity, która niedługo rozpocznie naukę w prywatnej szkole. Po trzecie: pragnie po prostu korzystać z życia, póki jeszcze może. Czy Monty pójdzie swoją własną drogą? Czy młodzieńcze uczucie zamieni się w prawdziwą miłość? Czy chłopak w końcu będzie szczęśliwy?

Tak pokrótce przedstawia się fabuła książki, która podbiła serca milionów czytelników. „Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocie” to bestseller „New York Times’a” i zdobywca licznych nagród, w tym Stonewall Book Award.

To czytelnicza propozycja, która sprawi, że niejednokrotnie się uśmiechniecie, ale nie zabraknie także momentów do refleksji. Dużym plusem jest historyczne tło, dzięki któremu można w przystępny sposób dowiedzieć się czegoś więcej o minionych czasach. Właśnie m.in. na możliwość poznania realiów życia ludzi XVII w. zwracają uwagę recenzenci. Ponadto sposób pisania Mackenzi Lee jest lekki i sprawia, że powieść czyta się szybko. Pozornie lekka książka, podejmuje temat niełatwego dojrzewania!

„Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocie” w tłumaczeniu Darii Kuczyńskiej-Szymali – wyczekiwana polska premiera już 24 lutego!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*