Wydawnictwo Kobiece

Sekret sukcesu trylogii erotycznej Uwikłani

            Uwikłani. Pokusa to kolejna erotyczna trylogia, która odniosła błyskawiczny sukces na polskim rynku. Tysiące czytelniczek z niecierpliwością wyczekują kolejnych tomów do głębi wciągnięte i przejęte historią bohaterów. Co sprawia, że książki te cieszą się tak ogromną popularnością?

            Z pewnością jest to fakt, że Uwikłani. Pokusa skupia się nie tylko na kategorii seksu, którego opis na siłę wtłacza się na każdą stronę. To coś więcej niż namiętne przeżycia postaci. To skumulowane lęki kobiety, która kocha, pragnie i pożąda. Czytelniczka jest w stanie w psychice bohaterki odnaleźć zwątpienie i wahania, które towarzyszą każdej z nas. To historia wielobarwnej miłości. Skomplikowanej, czasem niezrozumiałej.

            Uwikłani. PokusaNie wolno zapominać również o tym, że książka jest niezwykle ciekawa. Napisana prostym językiem, zachwyca fabularnym rozmachem. Nie każdej z nas przyświeca wizja szalonego seksu z despotycznym partnerem. Jednak każda z kobiet ma ukryte fantazje, o których być może wstydzi się poinformować swojego kochanka. Taka książka sprawia, że wyobraźnia dostaje ogromne pole do popisu. W niej możesz odgrywać role i spełniać swoje najróżniejsze fantazje bez jakichkolwiek konsekwencji. Dodatkowo Uwikłani to niewyczerpane źródło seksualnych inspiracji, które później możesz wykorzystać w życiu.

            Dzięki tej książce nabierzesz odwagi i przekonania, że ty sama możesz stać się bohaterką namiętnego romansu. Przekonasz się, że masz prawo wymagać od życia tego, co sprawia ci radość.

            Cała historia bohaterów przedstawiona jest w harmonijny i równoważny sposób. Autorka idealnie serwuje momenty ostre dokładnie wtedy, kiedy ich oczekujemy, oraz te bardziej melancholijne, gdy przychodzi odpowiednia pora. Znajdziesz tu uczucie, które wcale nie jest tak oczywiste. Postacie z nieciekawą przeszłością toczą bój o swoją przyszłość, a czytelnik do końca w napięciu czeka na rozwiązanie akcji. Nic nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Zaskakujące zwroty akcji oraz ciekawa konstrukcja psychiki bohaterów sprawiają, że każda z czytelniczek znajdzie coś, z czym będzie mogła się zidentyfikować. 

            Uwikłani. Pokusa to idealna powieść, która skutecznie oderwie cię od problemów rzeczywistości i pozwoli na pełen relaks. A zapowiedź trylogii oznacza, że przed czytelniczką kolejne tomy odsłaniają strony pełne namiętności i miłości. To zapewnia rozrywkę na bardzo długi czas i sprawia, że w życiuUwikłani. Obsesja bohaterów jeszcze nie jedno może się zdarzyć!

            Poza tym Uwikłani, książka pisana przez kobietę dla kobiet, daje ogromną możliwość dzielenia się doświadczeniem. Pozwala uczyć się na cudzych błędach i często jest impulsem do pozytywnych zmian w życiu. To jak opowieść przyjaciółki, z której wyciągamy wnioski i uczymy się czegoś nowego i zaskakującego.

 

Już 16 marca gorąca premiera 2. tomu tej niesamowitej serii

Uwikłani. Obsesja! Polecamy!


One thought on “Sekret sukcesu trylogii erotycznej Uwikłani”

 1. Marta

  Książka pod tytułem „Uwikłani-Obsesja” Laurelin Paige, wciągnęła mnie bez reszty. Wiele jest takich historii, ale Ona ma w sobie coś takiego, że ciężko jest ją odłożyć, gdy się jej jeszcze nie skończyło. Jest fantastycznie opisana i autorka umieściła ciekawe, nie nudzące czytelnika dialogi.
  Sięgnęłąm po nią, ponieważ jest to kontynuacja książki „Uwikłani-Pokusa”. Tak bardzo urzekła mnie historia Alayny Withers i Hudsona Pierce’a, że nie byłam w stanie oprzeć się pokusie, żeby ją przeczytać. Jak to się mówi- ” książkoholik na głodzie”.
  Alayna jest pracownicą klubu Sky Launch, własności Hudsona. Obroniła tytuł MBA na prestiżowej uczelni, gdzie niedługo potem została menagerem tegoż klubu.
  Hudson- najbardziej pociągający mężczyzna, przystojny i bogaty. Oboje postanawiają spróbować być ze sobą , tym razem już bez układów i umowy. Nie chcą już niczego udawać. Alayna chce być kochana przez Hudsona. Ale czy na pewno usłyszy od Niego słowa KOCHAM CIĘ ? Niezdolnego do miłości mężczyzny ? Czy Hudson będzie ukazywał, to w inny sposób, jak bardzo jej potrzebuje ?
  O serce Hudsona zawalczy ktoś jeszcze… Do czego może posunąć się aby zniszczyć związek Alayny i Hudsona ? O tym możecie się przekonać, tylko i wyłącznie sięgając po książkę.

  Dla mnie, książka podobała się bardzo. Autorka potrafiła zaskoczyć mnie jako czytelnika, niejednokrotnie. Okładka książki, mówi sama za siebie, że jest ona raczej erotykiem, a nie tanim dramatem (nikogo nie urażając, którzy lubią czytać dramaty). W książce nie znajdziemy wulgaryzmów, a sceny seksu są opisane ze smakiem i klasą. Jest to opowieść pełna tajemnic i intryg.
  Uwielbiam takie książki i z przyjemnością przeczytam kolejną część.
  Naprawdę gorąco polecam ! Książka na kilka godzin, ale jakże wciągająca !

  Reply

Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*