Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece - z książką kobiecie do twarzy!

SEXY BASTARD. HARD – CO O TEJ KSIĄŻCE MÓWIĄ KOBIETY?

„Hard jest spełnieniem moich marzeń. Cudowny. Po prostu CUDOWNY. Naprawdę, totalnie i absolutnie FANTASTYCZNY. Taki #MUSTREAD, że o Boże. O kurczę, dziewczyny…”

„Cała seria Sexy Bastards kusiła mnie od dawna, ale kiedy tylko zaczęłam zanurzać się w świat Rydera i Cassie, zostałam POCHŁONIĘTA. Serio. I to bez reszty. Świat brudnych interesów, podtekstów seksualnych i ciasteczek w stylu samiec alfa, którymi nie pogardziłabym ani przez chwilę. Czytając tę książkę, jest się w literackim niebie, dosłownie. Chociaż może słowo PIEKŁO pasowałoby tu bardziej. Gorąco było na pewno”.

„Twarda, bezwzględna maska seksownego Rydera, świat tatuaży i ogromnej namiętności, przekorny styl pisarski – wszystko, co kocham. Hard jest wspaniały, cudowny i niepowtarzalny. Zresztą, dziewczyny, sama nazwa jest… mrrr…”

O CZYM?

Kiedy Ryder odbiera od innych długi, to się nie patyczkuje. Fortuny nie dorobił się z łatwością, zatem kiedy Jamie, brat Cassie nie spłaca dziesięciu tysięcy dolarów, Ryder planuje wkroczyć do akcji. I nie chodzi tu o subtelne przypomnienie. Kiedy jednak w nocy wchodzi z impetem do domu dłużnika, spotyka nie jego, a jego seksowną siostrę. To dopiero początek elektryzującej fabuły.

Cassie właśnie wróciła z Europy i próbuje oderwać się od przeszłości. Gwałtowna pobudka w środku nocy przez seksownego i niebezpiecznego faceta, który oczekuje jakiejś spłaty długu od jej młodszego brata nie było w jej planach, ale cóż… 

Między parą nawiązuje się dziwna, pełna namiętnych podtekstów relacja, która nęci zakazaną nutą.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*