Wydawnictwo Kobiece

TE TYTUŁY TO POGROMCY NUDY!

  1. UWIKŁANA 

Królowa narkotyków, porwanie przez partyzantów, nielegalny handel, brudne gierki i manipulacje. Czy może być coś ciekawszego? A to wszystko na faktach! Książka, której synonimem powinno być wyrażenie SENSACJA NA MAKSA! Tajna informatorka i jej historia to must have dla „emocjoholiczki”!

  1. DYSKRETNE SZALEŃSTWO

Przerażające opisy z XIX-wiecznego ośrodka dla obłąkanych, dziewczynka, która wierzy, że w jej żyłach mieszkają pająki, morderca grasujący na wolności i wspaniały duet, który próbuje go wytropić… Tego klimatu nie da się podrobić. Okładka też wzbudza dreszcz. Musisz, po prostu musisz to przeczytać!

  1. DUET – PIERWSZY DOTYK + OSTATNI POCAŁUNEK

Seksowny facet, który prawdopodobnie ma powiązania z mafią. A w łóżku wychodzi z niego równie niebezpieczna bestia… Kobieta, która musi go uwieść, aby odkryć prawdę o byłej przyjaciółce, która zaginęła. Opisy niegrzecznych igraszek. Niepokój wiszący w powietrzu. Dwa tomy elektryzującej treści, od której nie sposób się oderwać!

 

  1. BYŁ SOBIE PIES

Nasz uroczy hit z czworonogiem w roli głównej. Nie będziesz czuła dreszczu grozy. Nie będziesz się bała. Ale burza emocji, wspaniała psia narracja i wyszczekane przygody bohatera urzekną cię do głębi! Wspaniała pozycja, którą powinien mieć w domu każdy wesoły i kochany człowiek!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*