Wydawnictwo Kobiece

„U STÓP BOGINI” – KSIĄŻKA, KTÓRA PIĘKNIE PRZEDSTAWIA KAWAŁEK ŚWIATA ZWANY ORIENTEM

Na rynku wydawniczym ukazała się perełka dla każdego, kto lubuje się w tak zwanym egzotycznym twiście. Orientalne klimaty przeplatane zachodnim stylem to kompozycja, która urzeka niejednego. Jeśli chcecie zacząć czytelniczy rok w barwach indyjskiej opowieści i sagi, która zostanie z wami na dłużej, to wiecie już po co sięgać.

CZYTANIE KSIĄŻKI NICZYM UKŁADANIE MAGICZNYCH PUZZLI

Jest coś dziwnie przyjemnego w obserwowaniu tego, jak ktoś układa puzzle. Chociaż to nie ty wykonujesz ruchy, widząc jak z układanki tworzy się faktyczny obraz czujesz satysfakcję. Tak samo – kiedy ktoś popisuje się w rozgrywce, czasami patrzymy i w duszy mu kibicujemy. Podobnie jest z czytaniem tej książki. Choć z pozoru tylko świadkujemy perypetiom głównych bohaterek, to kochamy je całym sercem i wraz z nimi przeżywamy każdy beztroski i niejeden trudny moment.

U STÓP BOGINI – EGZOTYCZNY MOST POKOLEŃ OD INDII DO STANÓW

Oto historia całego klanu kobiet i nieziemskich listów wysyłanych hen, przez ocean. Oprócz genów każda bohaterka swojej następczyni rodu przekazuje niezdolność do podejmowania słusznych decyzji, tendencję do wydawania mylnych osądów i wiele innych, problematycznych cech charakteru. Pewna listowna korespondencja jednak zmieni co nieco…

POŻYWKA DLA WRAŻLIWYCH

Pierwsza poruszająca sytuacja najbardziej mnie dotknęła wewnętrznie. To wątek w którym córka jednej z głównych bohaterek udaje się na studia i dopuszcza się mezaliansu, zakochując się w synu swojej z pozoru bezinteresownej sponsorki. A to dopiero zapoczątkowuje lawinę nie do końca fortunnych zdarzeń. Ładunek emocjonalny, którym wypełniona jest ta książka, jest ogromny.

Istnieją książki. Istnieją podróże. Istnieją książki, które SĄ podróżami. To ten przypadek.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*