Wydawnictwo Kobiece

WSPANIAŁE PRZYGODY PSIAKÓW!

Seria “Był sobie szczeniak” to pełne ciepła, porywające powieści przygodowe dla dzieci i młodzieży o przygodach psiaków znanych z książki „Był sobie pies”. Oprócz nieoczekiwanych zwrotów akcji nie brakuje w nich wątków o najważniejszych wartościach w życiu: przyjaźni, miłości, oddaniu, lojalności.

Opowiadają one historię Ellie, psa ratownika, który miał do wykonania bardzo ważną misję, Bailey’a, który musi zrealizować swoją supermisję oraz Molly, która musi zrobić wszystko, aby móc zamieszkać ze swoją przyjaciółką C.J.

To propozycja dla wszystkich fanów poprzednich powieści W. Bruca Camerona, ale też doskonały moment, aby zacząć przygodę z jego twórczością. Dzięki tej serii być może inaczej spojrzymy na swoich czworonożnych przyjaciół?

BYŁ SOBIE SZCZENIAK. MOLLY

Oto Molly – urocza, cudownie kudłata psinka, maleńka ale o ogromnym sercu. Nie można jej nie pokochać. Molly ma do wypełnienia wyjątkowo ważną misję. Musi zaopiekować się C.J, dziewczynką, której marzeniem jest aby Molly mogła mieszkać u niej w domu. Niestety mama C.J. absolutnie się na to nie zgadza. Nie zdaje sobie sprawy z tego, jak jej córka potrzebuje prawdziwego przyjaciela. Oraz że Molly zrobi wszystko, żeby nie odstąpić dziewczynki na krok. Jak przekonać mamę, że miejsce Molly jest z całą pewnością w ich domu?

BYŁ SOBIE SZCZENIAK. BAILEY

Bailey uwielbia zabawę, brykanie i fikołki na farmie. Codziennie wyjątkowo dba o czystość talerzy w domu, starannie je wylizując, ale tylko wtedy, kiedy Mama nie widzi. Miłe zabawy nie przysłaniają mu jednak supermisji, którą w krótkim czasie stała się ochrona Ethana. Mały szczeniaczek postanawia dbać o swojego przyjaciela i nie dopuścić, żeby stała mu się krzywda. To nie jest proste zadanie. Ethan wiecznie pakuje się w jakieś tarapaty! Czy Bailey sprosta takiemu wyzwaniu? Czy chłopiec doceni starania przyjaciela? I co na to wszystko Mama?

BYŁ SOBIE SZCZENIAK. ELLIE

Ellie ma bardzo odpowiedzialne zadanie. Jest psem ratownikiem i pomaga odnajdować zagubionych ludzi. To jej praca! Ellie musi wykonać ważną misję także w swoim domu. Jej opiekunowie – Jacob, który stracił żonę i bardzo samotna Maya – również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób niż ktoś, kto chciał sprawdzić, co jest po drugiej stronie placu zabaw. Teraz Ellie musi wykorzystać wszystkie znane jej sztuczki, aby dotrzeć do swoich opiekunów i pomóc im odnaleźć szczęście. 

  1. Bruce Cameron, autor serii od dziecka uwielbia zwierzęta, a całą swoją miłość do psów przelewa na kartki kolejnych książek. Największy sukces odniosła jego powieść “Był sobie pies”, która stała się światowym fenomenem i z ogromnym powodzeniem została przeniesiona na ekrany kin. W. Bruce Cameron dwukrotnie został wybrany najlepszym felietonistą przez National Society of Newspaper Columnist. Mieszka w Kalifornii. 

Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*