Wydawnictwo Kobiece

Wystartowała Strefa Niegrzecznych Książek!

Od teraz wszystkie niegrzeczne, namiętne i  przyśpieszające bicia serca historie znajdziecie w jednym miejscu!

 

 

Współczesne czytelniczki pokochały literaturę erotyczną. Gorące tytuły nie tylko wzbudzają ekscytację i rozpalają wyobraźnię, ale też… pomagają oderwać się od codziennej rutyny. Dostarczają emocji, o które trudno w zwykłym życiu; pozwalają przenieść się do świata przystojnych i kuszących bogaczy oraz bezwzględnych, a jednocześnie… czułych mafiosów. Popularność literatury erotycznej w Polsce potwierdzają nie tylko fanki aktywnie komentujące książki na profilu Niegrzecznych Książek , ale też kolejne niegrzeczne tytuły pnące się po listach bestsellerów Empiku.  

 

Literatura erotyczna to książki, które rozbudzają w czytelniczkach potrzeby seksualne
i dostarczają emocji na najwyższym poziomie: od ekscytacji, poprzez zazdrość, tęsknotę, po palące pożądanie. Specjalnie na potrzeby wszystkich fanek gorących historii powstała Strefa Niegrzecznych Książek – jedyne takie miejsce w sieci, gdzie każda niegrzeczna czytelniczka znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowo zmysłowy i czytelny layout strony pozwala na łatwe wyszukiwanie romansów i erotyków po kategoriach.  

 

Od teraz fanki, które w romansach cenią sobie wątki hate/love lub motywy mafijne, z łatwością mogą je wyszukać, klikając w odpowiednią kategorię w Strefie Niegrzecznych Książek. Uporządkowanie tematyczne pozwala też na łatwe wyszukanie tytułów z kategorii:

 

– Mafia

– Sportowcy

– Romans biurowy

– Second Chance

– Polskie i zagraniczne

– BDSM i wiele, wiele innych!

 

Zapraszamy na niegrzeczne zakupy! 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*