Wydawnictwo Kobiece

Zaplanuj z nami nowy rok!

Rok 2020 był pełen niespodzianek, niekoniecznie pozytywnych. Może więc czas zacząć planować już kolejne dwanaście miesięcy? Zaplanuj je z nami, a na pewno będą udane.

Nadchodzący rok 2021 musi być pełen sukcesów. Po prostu nie ma innego wyjścia, bo trzeba zatrzeć słabe wrażenie, jakie pozostawił po sobie poprzednik. Trzeba jednak wszystko zorganizować, odpowiednio zaplanować. Na szczęście kobiety to prawdziwe mistrzynie organizacji, szczególnie gdy mają odpowiednie pomoce. Takie z kolei znajdziecie u nas. Przedstawiamy Wam nasze genialne planery, z którymi najbliższe miesiące będą udane!

„Czaromarownik 2021” – moc magicznych inspiracji

Ten hit pokochało już mnóstwo recenzentek. Jeżeli uwielbiasz magiczne klimaty, lub po prostu masz ochotę na wprowadzenie odrobiny niezwykłości w swoją codzienność, to na pewno będzie wybór wprost idealny dla Ciebie. Co, oprócz miejsca na notatki, zawiera nasz „Czaromarownik 2021”? Znajdziecie tam m.in. magiczne zaklęcia, horoskop księżycowy, tajniki pracy z żywiołami czy rytuały na poszczególne fazy Księżyca. Jest to więc unikalne połączenie narzędzia do planowania codziennych obowiązków z pogłębieniem swojej wiedzy, a także z odrobiną rozrywki. „Czaromarownik 2021” zwraca uwagę także ze względu na piękną oprawę graficzną, która zdecydowanie cieszy oko!

„Zen jak cholera” – zostań królową wyluzowania!

Nasza kolejna propozycja to planer, jakiego potrzebujesz! Szczególnie, jeżeli masz skłonność do zbytniego przejmowania się wszystkim i drobnostki wyprowadzają Cię z równowagi. Czas z tym skończyć i opanować do perfekcji „mamtowdupizm” w praktyce. Tak, tak, to propozycja właśnie dla Ciebie. Jeśli medytacja i kojące mantry to nie jest Twoja bajka, sięgnij po nasz „Zen jak cholera”. Dzięki niemu zgromadzisz wokół siebie samo dobro, a resztę zbędnych balastów… po prostu kopniesz w tyłek! Czy to brzmi kusząco? Czy to brzmi jak plan? Oj, zdecydowanie tak.

„Niegrzeczny planer” – powiernik tajemnych zapisków

Na koniec propozycja dla naszych (nie)grzecznych czytelniczek, ale także dla tych, które wśród postanowień noworocznych mają wprowadzenie pikanterii w swoje życie. To pierwsza edycja „Niegrzecznego planera”, lecz raczej nie ostatnia – dziewczyny, które już go nabyły, są zachwycone. Nic dziwnego, ponieważ ten planer jest jednocześnie miejscem na ambitne plany, ale także na sekrety, o których wolisz nie mówić głośno! Przygotowałyśmy tam także strony przeznaczone na autografy niegrzecznych autorek i ich sekrety, więc to dobry sposób, żeby poznać swoje ulubione literatki jeszcze lepiej. Co ciekawe, w „Niegrzecznym planerze” znajdziesz również wyzwania pobudzające zmysły. Czy szykuje Ci się gorrący rok 2021?


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*