Wydawnictwo Kobiece

„Zawsze i na zawsze” w okładce filmowej!

Tę serię pokochały młode dziewczyny na całym świecie. Czas na finał przygód sympatycznej Lary Jean, nie tylko na Netflixie, ale i u nas – tym razem w okładce filmowej!

Wyobraź sobie, że adresaci Twoich sekretnych miłosnych listów, które nigdy miały nie ujrzeć światła dziennego, otrzymują je. Oj, Lara Jean nie miała w życiu łatwo! Być może dlatego ta urocza nastolatka zjednała sobie miliony młodych dziewczyn na całym świecie, które pokochały tę historię. Nie bez powodu bestsellerowe powieści Jenny Han zekranizował także Netflix. Właśnie ukazał się filmowy zwiastun ostatniej części – „Zawsze i na zawsze”.

 

 

Główna bohaterka cyklu, Lara Jean, staje przed poważnymi życiowymi wyborami. Czy jej młodzieńczy związek z Peterem Kavinskym przetrwa wchodzenie w dorosłość? Bez wątpienia napotkają poważne przeciwności losu. Czy wątpliwości, jakie ich ogarną, zniweczą to, co udało im się razem zbudować? W ostatniej części serii „Chłopcy”, śledząc losy bohaterów, znajdziesz odpowiedź na pytanie, czy pierwsza miłość musi wygasnąć, czy jednak można na takim uczuciu zbudować coś trwałego.

Premiera filmu Netflixa już 12 lutego. My także mamy swoją propozycję – ostatnią część serii w okładce filmowej! Sprawdź to: „Zawsze i na zawsze”. W księgarniach już 10 lutego.

Komentarze internautów – na Youtube czy w mediach społecznościowych – nie pozostawiają wątpliwości. Fani wprost nie mogą się doczekać premiery filmu. Może to więc dobry pomysł aby przypomnieć sobie całą tę historię? Dobrą opcją może być pakiet. Zdążysz przeczytać książki jeszcze przed premierą filmowego finału!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*