Wydawnictwo Kobiece

Nasz zespół

Początki Wydawnictwa Kobiecego sięgają 2008 roku. Dzięki zebranemu doświadczeniu i ogromnej pasji do książek w 2015 roku postanowiłyśmy skupić się na szeroko pojętej literaturze kobiecej, a także inspirujących książkach dla czytelników o różnych gustach, co między innymi zaowocowało nową marką Mova. Na swoim koncie wydawniczym mamy już kilkaset wydanych tytułów. Naszym przepisem na sukces jest wydawanie książek, które same chciałybyśmy przeczytać oraz którymi chciałybyśmy obdarować najbliższych. Wydawnictwo Kobiece nie istniałoby również bez męskiego wsparcia. Razem z naszymi doświadczonymi kolegami z branży tworzymy zgrany zespół gotowy na podejmowanie nowych wyzwań i oferowanie polskim czytelnikom ciekawych książkowych propozycji.

Zapraszamy do kontaktu:

dyrektorka wydawnicza:

Agnieszka Stankiewicz-Kierus

sekretarz redakcji:
sekretarz@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 413

Propozycje wydawnicze:

propozycje@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Kontakt dla Blogerów i Recenzentów:

promocja@wydawnictwokobiece.pl

UWAGA: Ze względu na dużą liczbę zapytań o współprace zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane propozycje. Wiadomości dotyczące recenzji, które zostały wysłane na inne adresy mailowe, nie będą rozpatrywane.


Redakcja:

tel. 786 200 931

Ewelina Sokalska
ewelina.sokalska@wydawnictwokobiece.pl

Marta Budnik
marta.budnik@wydawnictwokobiece.pl

Ewa Pustelnik
ewa.pustelnik@wydawnictwokobiece.pl

Projekty wydawnicze i pozyskiwanie praw:

Małgorzata Święcicka
malgorzata.swiecicka@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Agata Garbowska
agata.garbowska@wydawnictwokobiece.pl

Monika Rossiter
monika.rossiter@wydawnictwokobiece.pl

Justyna Żebrowska
justyna.zebrowska@wydawnictwokobiece.pl

Joanna Pawłowska
joanna.pawlowska@wydawnictwokobiece.pl


Dział Marketingu i Promocji:

dz.promocji@wydawnictwokobiece.pl

Magdalena Ignaciuk-Rakowska
m.ignaciuk-rakowska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 931

Katarzyna Szewczyk
katarzyna.szewczyk@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 979

Dominika Szulc
dominika.szulc@wydawnictwokobiece.pl

Ewa Potępa
ewa.potepa@wydawnictwokobiece.pl

tel. 731 800 931

Daria Armańska
daria.armanska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 679

Monika Zysk
monika.zysk@wydawnictwokobiece.pl

Karolina Borkowska
karolina.borkowska@wydawnictwokobiece.pl

UWAGA: W przypadku chęci zrecenzowania książki, prosimy o kontakt wyłącznie na promocja@wydawnictwokobiece.pl


Dział Handlowy:

Agata Płatek

dyrektorka handlowa
agata.platek@wydawnictwokobiece.pl
tel. 536 537 041

Zamówienia hurtowe:

Justyna Wiśniewska
justyna.wisniewska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 932

Kamil Szymanowski
kamil.szymanowski@wydawnictwokobiece.pl

tel. 535 556 515

Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach sprzedaży i dystrybucji książek naszego wydawnictwa. Oferujemy atrakcyjną formę i wysokie rabaty.


Biuro Obsługi Klienta – zamówienia detaliczne ( pon-pt w godz. 8.00 – 16.00)

tel. 535 556 515
ksiegarnia@wydawnictwokobiece.pl