Wydawnictwo Kobiece

Nasz zespół

Początki Wydawnictwa Kobiecego sięgają 2008 roku. Dzięki zebranemu doświadczeniu i ogromnej pasji do książek w 2015 roku postanowiłyśmy skupić się na szeroko pojętej literaturze kobiecej, a także inspirujących książkach dla czytelników o różnych gustach, co między innymi zaowocowało nową marką Mova. Na swoim koncie wydawniczym mamy już kilkaset wydanych tytułów. Naszym przepisem na sukces jest wydawanie książek, które same chciałybyśmy przeczytać oraz którymi chciałybyśmy obdarować najbliższych. Wydawnictwo Kobiece nie istniałoby również bez męskiego wsparcia. Razem z naszymi doświadczonymi kolegami z branży tworzymy zgrany zespół gotowy na podejmowanie nowych wyzwań i oferowanie polskim czytelnikom ciekawych książkowych propozycji.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Stankiewicz-Kierus

Dyrektor wydawnicza

agnieszka.kierus@wydawnictwokobiece.pl


Sekretarz redakcji:

Izabella Radziszewska
sekretarz@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 413

Propozycje wydawnicze:

propozycje@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Kontakt dla Blogerów i Recenzentów:

promocja@wydawnictwokobiece.pl

UWAGA: Ze względu na dużą liczbę zapytań o współprace zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane propozycje. Wiadomości dotyczące recenzji, które zostały wysłane na inne adresy mailowe, nie będą rozpatrywane.


Redakcja:

Ewelina Sokalska
ewelina.sokalska@wydawnictwokobiece.pl

Marta Budnik
marta.budnik@wydawnictwokobiece.pl

tel. 786 200 931

Projekty wydawnicze i pozyskiwanie praw:

Małgorzata Święcicka
malgorzata.swiecicka@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 488

Agata Garbowska
agata.garbowska@wydawnictwokobiece.pl

Monika Rossiter
monika.rossiter@wydawnictwokobiece.pl


 Dział Marketingu i Promocji:

Magdalena Ignaciuk
magdalena.ignaciuk@wydawnictwokobiece.pl

tel. 794 200 931

Katarzyna Szewczyk
katarzyna.szewczyk@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 979

Dominika Plewik
dominika.plewik@wydawnictwokobiece.pl

tel. 731 800 931

UWAGA: W przypadku chęci zrecenzowania książki, prosimy o kontakt wyłącznie na promocja@wydawnictwokobiece.pl


Dział Handlowy:

Agata Płatek

Dyrektor Handlowy
agata.platek@wydawnictwokobiece.pl
tel. 536 537 041

Zamówienia hurtowe:

Justyna Wiśniewska
justyna.wisniewska@wydawnictwokobiece.pl

tel. 739 200 932

Kamil Szymanowski
kamil.szymanowski@wydawnictwokobiece.pl

tel. 535 556 515

Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach sprzedaży i dystrybucji książek naszego wydawnictwa. Oferujemy atrakcyjną formę i wysokie rabaty.


Biuro Obsługi Klienta – zamówienia detaliczne ( pon-pt w godz. 8.00 – 16.00)

tel. 535 556 515
ksiegarnia@wydawnictwokobiece.pl