Wydawnictwo Kobiece

#zŻyciaRedakcji – Cud, miód i imbir

No i stało się – zima zawitała w naszych progach już na dobre. Te ciężkie powieki z rana, zawieje śnieżne i kostniejące kończyny… Biała pora roku daje w kość, ale trzeba też przyznać, że jest wyjątkowo piękna. 🙂 Podziwianie jej walorów niesie ze sobą niestety pewne ryzyko.

W naszej redakcji zawsze jest pełno gwaru, nie ma się z resztą czemu dziwić – posadzić grupę kobiet w jednym pokoju i mieć jednocześnie ciszę i spokój graniczy z cudem. W tym tygodniu jednak jest zupełnie inaczej. Gdzieniegdzie słychać stłumione chrząknięcie oraz dźwięk otwieranej paczki chusteczek. Agnieszka, która jeszcze jakoś się trzyma, od poniedziałku na swoim biurku widzi tylko kolejne L4. Istna katastrofa!

Te, których choroba nie ruszyła, dowożą chorym koleżankom coś do poczytania, aby w domu nie było zbyt nudno (tak przy okazji: Ania uważa, że po drugim dziecku słowo nuda można na stałe wykreślić ze słownika). A w tym tygodniu jest co czytać! „Kiedy będziemy deszczem”, „U stóp bogini”, „Cztery pory roku w afgańskiej wiosce” – tyle nowości w ciągu jednego tygodnia już dawno u nas nie było.

Na naszym Facebooku wrzucaliście swoje porady na temat skutecznej kuracji chorego gardła. Dziękujemy! Okazuje się, że prawdziwy miód i imbir potrafią zdziałać cuda i głosy powoli wracają nam do normy, a przy okazji nieco spada ochota na słodycze – takie efekty uboczne to my lubimy. Pijcie fantastyczny napój na zdrowie, ubierajcie się ciepło i dużo czytajcie. Sprawdzajcie także systematycznie nasze zapowiedzi, bo zaczynamy się rozkręcać 🙂

Pięknie, prawda? Zima jest potrafi wprawić w magiczny nastrój, niczym wciągająca powieść 🙂


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*