Wydawnictwo Kobiece

1,2,3 Baba Jaga patrzy i radzi!

Jesteś zmęczona poradami coachów, które niczym się od siebie nie różnią? Przeczytaj, jakie rozwiązanie na Twoje troski ma Baba Jaga. Jeśli tylko masz odwagę, poczucie humoru i gotowość na jej niewyparzony język! 

Wychowana w odległej Syberii autorka ksiażki – Taisia Kitasiskaia, od dziecka słuchała legend o Babie Jadze. Dziecięce wspomnienie było na tyle silne, że nawet wyprowadzka do USA nie oddaliła jej myśli od mitycznej czarownicy. Postać stała się jej na tyle bliska, że kobieta prowadziła z nią wyobrażone rozmowy i otrzymywała wyjątkowo zaskakujące odpowiedzi, będące drogowskazem w trudnych życiowych momentach. Zabawnymi poradami dzieliła się z czytelnikami „The Hairpin” w swojej kolumnie „Ask Baba Yaga”, którzy zachwycili się błyskotliwością i dowcipem Baby.

Baba Jaga Radzi to wyjątkowy poradnik opierający się na słowiańskich wierzeniach, w których Baba Jaga traktowana była jako postać, która zawsze służy dobrą radą. Jej wypowiedzi są surrealistyczne, pełne metafor i szorstkie, a przy tym Baba Jaga w nosie ma interpunkcję . Jednak w tych zagadkowych odpowiedziach przedstawia prawdziwe życie, bez zbędnego upiększania, co dodaje czytelnikowi wiary w swoją siłę.

Książka zawiera ponad sto życiowych pytań i tyle samo przewrotnych, pisanych na maszynie odpowiedzi, które ozdabiają piękne folklorystyczne grafiki.

 

Skrawek mądrości Baby Jagi:

CZY DOBRZE ZROBIŁAM, ŻE Z NIM ZERWAŁAM?

Jeśli mężczyzna jest pniakiem ; nawet wypchanym dobrocią, to i tak pozostaje pniakiem. Wybieraj mężczyzn tak energicznych jak sama chcesz być w swoim ludzkim ciele.

DLACZEGO TAK BARDZO PRAGNĘ UWAGI ZE STRONY MĘŻCZYZN?

Jeśli w ten sposób poszukujesz innych, zawsze jesteś niewidzialna. Twoja szata pokryta jest lusterkami w których inni podziwiają samych siebie; dlatego właśnie witają się z tobą tak namiętnie. Dobrze jest być widzianą, ale jeszcze lepiej widzieć. Znajdź sobie istotę, której spojrzysz prosto w oczy, & zobaczysz samą siebie oraz coś znacznie więcej.

Chcesz więcej? 

Premiera już 19.09!

 

Przeczytaj fragment >>

zamów swój egzemplarz TUTAJ

Spodobały Ci się rady Baby Jagi? Też możesz nią zostać!

A do tego nosić torbę z wyjątkowym folkowym nadrukiem. 🙂   

zamów torbę TUTAJ!

Dla największych fanów przygotowaliśmy również

  zestaw Książka + Torba Baby Jagi !

 

 

 

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*