Wydawnictwo Kobiece

CZAR UPOMINKÓW – CZYLI UPOMINAMY SIĘ O WASZĄ UWAGĘ, BO MAMY COŚ SUPER FAJNEGO!

 Idą Święta, idą Święta, każda buzia uśmiechnięta…

Tylko że uśmiech czasami przysłania wyraz paniki mówiący dobitnie: „Ale co ja mam kupić? Prezencie, gdzie jesteś? Skąd cię wziąć?”

Wydawnictwo Kobiece niczym magiczny odkurzacz usuwający wszelkie wyrazy paniki i konsternacji nadciąga z pomocą, czyści umysły i podsyła Wam moc inspiracji!

Zaczniemy od zagadki. Bez czego nie może żyć każda szanująca się kobieta? W czym każda taka kobieta nie może nigdy niczego znaleźć? Co rymuje się ze słowami „taniec Zorba”? Tak! Brawo, wygrałyście. TORBA. I to nie byle jaka, bo ekotorba. Proponujemy Wam jedyne w swoim rodzaju, śliczne i poręczne gadżety z tej kategorii:

TORBA – LUBIĘ MAŁY SKOK W BOOK

skok_w_bok_wizual3

No tak, która z nas nie marzy o małym, niewinnym skoku w book? Monotonia życia przytłacza, natłok domowych obowiązków i pracy czasem przysłaniają cały świat, a wtedy nasze myśli uciekają w stronę figli… książkowych! Mały skok w book nikomu jeszcze nie zaszkodził. Taki wybryk podobno punktuje wyższym poziomem inteligencji, szczęścia i elokwencji. Skaczemy? A może oferujecie mały skok komuś na Gwiazdkę?

ZAMÓW >>

POPROSZĘ ŁADNY BOOKIECIK

bookiecik_wizual

Róże kłują, tulipany i tak kiedyś zwiędną, a goździki trącą PRL-em. Za to przepiękny bookiecik pachnie farbą drukarską, szeleści rozkoszną zapowiedzią lektury i starczy na długo. A potem można do niego wrócić. Torba z takim nadrukiem prezentuje się na ramieniu doprawdy uroczo, nie sądzicie?

ZAMÓW >>

TORBA PRAWDZIWEJ KSIĄŻNICZKI

torba_prawdziwej_wizual

Zastanawiałyście się kiedyś jak połączyć wizję zapalonej czytelniczki z prawdziwą damą? Abrakadabra, czary mary, z tej kompozycji rodzą się książniczki, że nie do wiary! Taka korona powinna zdobić głowę każdej z nas. Niech wspólnota się powiększa! Kupcie torbę sobie, mamie, przyjaciółce. My swoje już nosimy!

ZAMÓW >>

KUBEK PRAWDZIWEJ KSIĄŻNICZKIKubek_Ksiazniczki_wizual

Kolejnym gadżetem, który jest jednym z najbardziej trafionych, absolutnie użytecznych i czarujących prezentów jest oczywiście kubek. A komplet kubek + torba jawi się jako spójny, zgrabny i przyjemny prezencik. No cześć, z tej strony jedna z grona cudnych książniczek. Polecam z całego serca! Będziemy pić jakby z osobna, a jednak razem! 🙂

ZAMÓW >>

A na deser… TO CO SIĘ KAŻDEJ PANI NALEŻY, KAWAŁEK PORZĄDNEJ I ŚLICZNEJ ODZIEŻY!

KOSZULKA FAJNEJ MAMY (dwa wzory)

                                                    WK_fajna_mama_damska8 koszulka2

Kochamy mamy całym sercem i uwielbiamy je o tym zapewniać. One ofiarowały nam dar życia, więc – nie oszukujmy się – trochę ciężko będzie to przebić, ale od czego mamy niezliczone okazje? Od pokazywania im naszego uczucia. Nasze koszulki są urocze, dopasowane i śliczne. Parę mam w redakcji w takich śmiga, zatem mogą polecić je z czystym sumieniem. Kto chce koszulkę? Palec pod budkę.

Nie jesteś mamą? Nic straconego. Skoro czytasz artykuł na stronie wydawnictwa, kochasz dobre powieści. A jak wiadomo atrybut w postaci dobrej książki dodaje klasy, stylu i uroku. A książka na koszulce? To już takie nagromadzenie klasy, że głowa mała! 🙂

ZAMÓW >>

KOSZULKA – Z KSIĄŻKĄ KOBIECIE DO TWARZY

ZksiazkaKobiecedoTwarzy

Kojarzycie naszą sesję w koszulkach? Dużo z Was dopytywało, czy takie koszulki można kupić. Owszem, już można! Mają piękny krój, zgrabny dekolt i przyjemną teksturę. Wygląda się w nich szykownie, ale na luzie. Najlepsze połączenie na świecie. Super pomysł na prezent dla najlepszej przyjaciółki, która również lubi dobrą lekturę. A może sprawcie sobie takie same? My niewątpliwie czujemy duch wspólnoty, nosząc te same ubrania!

ZAMÓW >>

Szukałyście pomysłu na coś, co spowoduje ciepłe emocje na Święta? Znalazłyście! Wy westchniecie z ulgą, twarze obdarowanych rozjaśnią piękne uśmiechy wdzięczności, a portfele… cóż, portfele na pewno nie zapłaczą. Dbamy o ich zawartość – wszak w przyszłym roku czeka wiele wspaniałych książek, w które warto się zaopatrzyć!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*