Wydawnictwo Kobiece

3. Festiwal Książki w Opolu

Wydawnictwo Kobiece pod namiotami, czyli 3. Festiwal Książki w Opolu

530 kilometrów. Prawie Ponad 500 spakowanych książek. Tylko jedna godzina opóźnienia PKP (wybaczamy 🙂 ).

W dniach 15-17 czerwca brałyśmy udział w 3. Festiwalu Książki w Opolu. Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedziny, książkowe ploteczki, zdjęcia i mega atmosferę! Cieszymy się, że nasze książki tak bardzo spodobały się Opolanom – dla takich chwil warto pracować w pocie czoła i przemierzać kolejne kilometry 🙂 Dziękujemy również ekipie Organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania i o wszystko zadbali nawet w najmniejszych szczegółach, a także innym Wydawcom za wspaniały klimat.

Najbardziej pokochaliście nasze „kosmiczne książki”, czyli Kosmiczne dziewczyny oraz Zapytaj astronautę. Powodzeniem cieszyły się również nasze zwierzaczkowe propozycje: Był sobie pies, Był sobie szczeniak oraz Mój przyjaciel kot (walka między psami i kotami w dalszym ciągu wyrównana 🙂 ).

Obiecujemy pojawiać się również w innych częściach Polski, nie wyłączajcie odbiorników i śledźcie nasze plany na Facebooku.

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*