Wydawnictwo Kobiece

5 momentów, w których przyda Ci się „Zen jak cholera”

Są w życiu sytuacje, w których naprawdę trudno jest zachować spokój i równowagę. Na szczęście masz nas. „Zen jak cholera” przychodzi Ci z pomocą!

  1. Czerwone światła. Za każdym razem. Czy Tobie też się to przytrafia? Nam – bez przerwy. Naprawdę już nie wiemy, co robimy źle, że życie tak nas doświadcza. Gdy droga do domu opóźnia się o dziesiątki minut, trudno o radość. Mimo wszystko – zachęcamy do pozytywnego nastawienia.
  2. Kolejny facet okazuje się kretynem. Szkoda, że to już trzeci w tym miesiącu. Online wszystko jest okej, ale gdy dochodzi do spotkania… Po pięciu minutach randki już masz ochotę wybiec z krzykiem. A może by jednak spróbować zachować spokój?
  3. Poniedziałek, blady świt. Rozpacz, smutek i ogólna załamka. Wtedy, z maksymalnym przerażeniem, odkrywasz, że kawa w ekspresie się skończyła. Nie ma ani ziarenka. Najbliższy sklep jest daleko. Wdech, wydech…
  4. Nieśmiertelne „czy mogę być winna grosika”. Próbowałaś kiedyś odpowiedzieć „nie, nie może Pani”? Okej, uspokój się. Serio.
  5. Ten moment, gdy wiesz, że widziałaś w sieci absolutnie obłędnie, cudowne i jedyne w swoim rodzaju szpilki, ale nie zapisałaś linku i nie masz pojęcia, jak je teraz odnaleźć. Jak nie te, to następne…

I właśnie dlatego „Zen jak cholera” musi znaleźć się w Twojej domowej biblioteczce. Przecież jesteś prawdziwą królową wyluzowania. Musisz tylko to w sobie odkryć 😊 .


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*