Wydawnictwo Kobiece

5 powodów, aby przeczytać „Szklany dom”

„Szklany dom” Eve Chase to jedna z naszych nowości. Dowiedz się, dlaczego warto sięgnąć po tę książkę!

To pełna napięcia powieść, od której trudno się oderwać. Eva Chase wykreowała wielowymiarową historię, w której na pierwszy plan wysuwają się mroczne sekrety rodzinne. Poznaj 5 powodów, ze względu na które naprawdę sięgnąć po „Szklany dom”… i polecić go innym!

  1. „Szklany dom” to świetna lektura dla wszystkich miłośników zawiłych historii z tajemnicą rodzinną w tle. A wiemy, że wielbicieli takich powieści jest naprawdę sporo! Jeżeli podobały ci się książki z fabułą duszną od sekretów i intryg rozgrywanych wśród najbliższych sobie osób, to będzie opcja, przy której dobrze spędzisz czas.
  2. Autorka to pisarka z dużym doświadczeniem, a zbierający bardzo dobre recenzje „Szklany dom” został okrzyknięty bestsellerem „Sunday times”.
  3. Recenzenci doceniają niesamowity klimat powieści i podkreślają, że naprawdę trudno się od niej oderwać. Do tego ma 384 strony, więc to idealna książka do przeczytania w jeden wieczór. A kiedy czytać, jeżeli nie podczas długich jesiennych wieczorów?
  4. Oprócz oczywistych motywów zawartych w książce, warto zwrócić uwagę na drugie dno tej historii. „Szklany dom” to wielowymiarowa opowieść o m.in. akceptacji.
  5. No i ta okładka! Żadna okładkowa sroka nie przejdzie obok niej obojętnie. Jeżeli, tak jak my, uwielbiasz, gdy książka pięknie się prezentuje, ta ci się spodoba.

„Szklany dom” kupisz TUTAJ


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*