Grupa Wydawnictwo Kobiece

„After” – światowy fenomen w graficznej odsłonie

Anna Todd stworzyła serię powieści dla młodzieży “After”, która przyniosła jej sławę i okazała się prawdziwym hitem. Książki z tego cyklu należą do gatunku fan fiction i są inspirowane bardzo popularnym brytyjskim zespołem One Direction. Książka, którą pokochały czytelniczki na całym świecie, jest teraz dostępna w Polsce w formie graficznej. „After” Anny Todd to prawdziwy fenomen i warto się o tym przekonać.

Czy osoba, którą poznaliśmy zupełnym przypadkiem, może bezpowrotnie odmienić nasze życie? Zdecydowanie tak. Dowie się o tym każdy, kto sięgnie po „After” Anny Todd przetłumaczony przez Agnieszkę Myśliwy. To bestsellerowa opowieść o szalonej miłości „grzecznej dziewczyny” i „złego chłopaka”. Czy taka znajomość to przepis na katastrofę? Być może, ale czasami katastrofa jest tym… czego potrzebujemy najbardziej.

Jeżeli Tessa miałaby wybrać jedno słowo, które najlepiej ją opisuje, pewnie byłby to „porządek”. Chociaż jest młodą dziewczyną, która dopiero rozpoczyna studia, ma już wyraźnie zarysowany plan na życie. Chciałaby mieć staż w wydawnictwie, a później wrócić do rodzinnego miasta i wziąć ślub ze swoim – równie poukładanym chłopakiem – Noahem.

Z kolei słowem, które opisuje Hardina bez wątpienia jest „bunt”. Przypadkowo spotkany na kampusie chłopak stanowi całkowite przeciwieństwo głównej bohaterki. Porywczy, arogancki, kpiący z zasad, a jednocześnie… tajemniczy i pociągający. Od teraz w życiu Tessy zapanuje całkowity chaos. Czy wrażliwa dziewczyna zauważy w chłopaku coś więcej niż bad boya? A może jego mroczna strona weźmie górę?

Uczucie, które rodzi się pomiędzy tą dwójką, jest toksyczne i druzgocące. Jednak choć wciąż się ranią i zadręczają kłamstwami, nie mogą bez siebie żyć.

„After” to powieść znana czytelnikom na cały świecie

Historia opowiedziana na nowo w formie powieści graficznej trafi do serc zarówno tych, którzy zdążyli już pokochać „After”, jak i tych, którzy mają tę przygodę dopiero przed sobą. Uniwersalna, wzruszająca powieść o miłość zdolnej pokonać wszystkie przeciwności!

W serii “After” ukazały się:

  • “Płomień pod moją skórą”
  • “Już nie wiem, kim bez ciebie jestem”
  • “Ocal mnie”
  • “Bez siebie nie przetrwamy”
  • “Chroń mnie przed tym, czego pragnę”

Anna Todd urodziła się w 1989 roku. Mieszka w Austin w Teksasie. Kiedy nie pisze, czyta książki. Ponadto autorka działa w organizacji FREE2LUV, która walczy z zastraszaniem wśród młodzieży. Utrzymuje bliski kontakt z fanami za pomocą social mediów. Swoją debiutancką książkę „After. Płomień pod moją skórą” Anna opublikowała po raz pierwszy na platformie internetowej Wattpad, gdzie spotkała się z przerastającym oczekiwania zainteresowaniem (ponad miliard odsłon). Już rok później, w 2014 roku, Todd podpisała umowę z Gallery Books oraz kontrakt filmowy z UTW.

Udostępnij
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]