Wydawnictwo Kobiece

„After” – światowy fenomen w graficznej odsłonie!

Są takie historie, które można czytać bez końca… Książka, którą pokochały czytelniczki na całym świecie, jest teraz dostępna w Polsce w formie graficznej. „After” Anny Todd to prawdziwy fenomen i warto się o tym przekonać.

Czy osoba, którą poznaliśmy zupełnym przypadkiem, może bezpowrotnie odmienić nasze życie? Zdecydowanie tak. Dowie się o tym każdy, kto sięgnie po „After” Anny Todd przetłumaczony przez Agnieszkę Myśliwy. To bestsellerowa opowieść o szalonej miłości „grzecznej dziewczyny” i „złego chłopaka”. Czy taka znajomość to przepis na katastrofę? Być może, ale czasami katastrofa jest tym… czego potrzebujemy najbardziej.

Jeżeli Tessa miałaby wybrać jedno słowo, które najlepiej ją opisuje, pewnie byłby to „porządek”. Chociaż jest młodą dziewczyną, która dopeiro rozpoczyna studia, ma już wyraźnie zarysowany plan na życie. Chciałaby mieć staż w wydawnictwie, a później wrócić do rodzinnego miasta i wziąć ślub ze swoim – równie poukładanym chłopakiem – Noahem.

Z kolei słowem, które opisuje Hardina bez wątpienia jest „bunt”. Przypadkowo spotkany na kampusie chłopak stanowi całkowite przeciwieństwo głównej bohaterki. Porywczy, arogancki, kpiący z zasad, a jednocześnie… tajemniczy i pociągający. Od teraz w życiu Tessy zapanuje całkowity chaos. Czy wrażliwa dziewczyna zauważy w chłopaku coś więcej niż bad boya? A może jego mroczna strona weźmie górę?

„After” to powieść znana czytelnikom na cały świecie. Historia opowiedziana na nowo w formie powieści graficznej trafi do serc zarówno tych, którzy zdążyli już pokochać „After”, jak i tych, którzy mają tę przygodę dopiero przed sobą. Uniwersalna, wzruszająca powieść o miłość zdolnej pokonać wszystkie przeciwności!

Książkę zamówisz TUTAJ


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*