Wydawnictwo Kobiece

„Angst with happy ending” – nowość Weroniki Łodygi!

Pamiętacie Hurt/comfort? Autorka tego wydawniczego hitu powraca z nową powieścią. Premiera Angst with happy ending już 5. maja.

Życie siedemnastoletniego Aleksandra nie jest usłane różami. W domu wciąż brakuje pieniędzy, mama zaharowuje się w kolejnych pracach, a przy jego boku nie ma nawet przyjaciół, którzy mogliby pomóc w odczarowaniu szarej rzeczywistości. Dlatego jest bardzo podekscytowany internetową znajomością z Yuki – czuje, że nareszcie poznał bratnią duszę. Tym większe jest jego rozczarowanie, gdy w realu przyjaciółka okazuje się… niskim chłopcem o nastroszonych ciemnych włosach i wielkich, pełnych lęku brązowych oczach. Jak mógł dać się tak oszukać?!

Anita musi się opiekować czworgiem rodzeństwa i znosić krzyki pijanego ojca. Zawsze może liczyć na sąsiedzką pomoc Aleksa, jednak gdy jest już u kresu sił, nawet jego wsparcie to za mało. Chłopak mimo własnych problemów, które wywołują w nim napady agresji, nie zamierza odpuścić i chce odmienić jej los.

Weronika Łodyga to zawodowa farmaceutka, a prywatnie – feministka. Zwolenniczka ruchu pro-choice i jedna z literek w skrócie LGBT+. Autorka świetnie przyjętego Hurt/comfort znów proponuje czytelnikom książkę młodzieżową, którą pokocha nie tylko młodzież. Także dorośli miłośnicy literatury cenią sobie jej styl i umiejętność poruszania aktualnych, niełatwych tematów. Bez wątpienia jej kolejna książka to prawdziwe must read!

Sprawdźcie, co na temat Angst with happy ending mają do powiedzenia dziewczyny z kanału Zaksiążkowane!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*