Wydawnictwo Kobiece

„Arcymag” – finał magicznej serii!

Przyszedł czas na ponowne spotkanie z Ceony Twill. Porywający cykl fantasy właśnie ma swój finał, który zbiera doskonałe recenzje!

Przez cały okres nauki Ceony Twill skrywała sekret, którego nie ujawniła nawet przed swoim mentorem Emerym, z którym zaczęło ją łączyć coś więcej. Odkryła, jak ćwiczyć inne formy magii niż jej własna – umiejętność, którą od dawna uważała za niemożliwą. Jej życie dodatkowo się komplikuje, gdy – aby uniknąć faworyzowania – Emery wysyła ją na test do innego papierowego maga. Niestety ten gardzi ukochanym Ceony i jeszcze gorzej traktuje jego uczennicę. Do tego morderczy przestępca z przeszłości Ceony, Saraj Prendi, ucieka z więzienia. Okrutny Wycinacz, który może zabić ją jednym dotknięciem i zupełnie przypadkiem ma z nią kilka niezałatwionych spraw. Dziewczyna musi stawić czoła przestępcy władającemu jedyną magią, której ona nie posiada. I która może okazać się potężniejsza niż wszystkie jej umiejętności razem wzięte. 

Przygody, miłość i magia

Ta premiera to coś, na co czekali wszyscy miłośnicy fantastycznych opowieści. Arcymag zdecydowanie trzyma poziom pozostałych książek Charlie Holmberg! Akcja trzeciej części serii rozpoczyna się spokojnie, aby dość szybko przyspieszyć i niesamowicie zaskakiwać czytelnika! Trudno oderwać się od narracji, tak więc lepiej od razu zaplanujcie sobie tę lekturę na wolnych kilka godzin. Tak łatwo nie odłożycie tej książki na półkę.

Arcymag, jak i cała seria – czyli Papierowy mag oraz Szklany mag – to lekkie i przyjemne książki pełne magicznych zdarzeń. Świat przedstawiony przez autorkę zdecydowanie potrafi zaczarować! Niezliczone przygody, pobudzający wyobraźnię wątek romantyczny i ponadczasowy motyw walki dobra i zła – to wszystko sprawia, że trudno nie pokochać czytelniczej propozycji Holmberg. My ją uwielbiamy i polecamy nie tylko młodzieży!

Inny świat

Magiczna seria Charlie Holmberg to tak naprawdę świetna propozycja dla wszystkich, którzy są spragnieni odpoczynku i zapomnienia przy dobrej lekturze. Fantastyczne uniwersum zabiera nas niejako do innego świata, w którym po prostu chce się być. Czy jest to dobra propozycja także na lato? Jasne, książki Charlie Holmberg w urlopowej walizce to gwarancja dobrze spędzonego czasu.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*