Wydawnictwo Kobiece

Autorka „Kosmicznych dziewczyn” w Polsce!

Libby Jackson, była dyrektor lotów w Brytyjskiej Agencji Kosmicznej i autorka „Kosmicznych dziewczyn” w ostatnią niedzielę na zaproszenie Wydawnictwa Kobiecego przyleciała do Warszawy. 

Nam udało się z nią spotkać w poniedziałek – Judyta i Agata z działu marketingu do tej pory są zachwycone niesamowitą charyzmą, uśmiechem i skromnością tej utalentowanej autorki. Libby opowiedziała im o swoich planach na kolejne książki – znów będzie bardzo inspirująco i kosmicznie!

Grafik dwóch dni spędzonych w Warszawie był bardzo napięty – z Libby chcieli się spotkać dziennikarze czołowych polskich magazynów, portali oraz stacji radiowych. Brytyjska specjalistka od kosmologii i lotów kosmicznych o swojej książce rozmawiała między innymi z redaktorami z Cosmopolitan, Wirtualnej Polski, Twojego Stylu, RMF FM oraz RDC.

W studiu Radia dla Ciebie autorkę „Kosmicznych dziewczyn” zaskoczyła niesamowita sytuacja, którą uwieczniła nawet na swoim Instagramie. Dziennikarka prowadząca audycję zaprosiła do studia swoją wnuczkę – wielką fankę kosmosu. Ta 10-letnia dziewczynka w koszulce NASA płynną angielszczyzną przeprowadziła wywiad z Libby, pytając ją m.in. o podbój Marsa czy podróże w czasie. Autorka była pod ogromnym wrażeniem talentu i charyzmy tej małej fanki kosmosu.

Choć pod koniec pierwszego dnia wywiadów Libby czuła się bardzo zmęczona, nie przeszkadzało jej to, by po powrocie do hotelu przebrać się w dres i iść pobiegać w okolicach Pałacu Kultury. Jak sama mówi – uwielbia być tak zapracowana i cieszy się, że jej książka spotyka się zainteresowaniem polskich mediów. W nielicznych wolnych chwilach Libby poznawała Warszawę – poszła na spacer po Starówce, zwiedzała Pragę, jak też… zachwycała się polskimi pierogami i zupą kalafiorową. Wielka przyjemność sprawiło jej przeglądanie zdjęć z jej książką na Instagramie – Wy również możecie je obejrzeć pod hashtagiem #kosmicznedziewczyny.


Jak dotąd artykuły o „Kosmicznych dziewczynach” ukazały się między innymi w Wysokich Obcasach oraz Rzeczpospolitej. Drukowane wywiady z autorką będziecie mogli przeczytać w sierpniowych wydaniach Twojego Stylu i Cosmopolitan – wypatrujcie Libby w swoich kioskach:)
Ciekawe artykuły znajdziecie również tutaj:

1) Rzeczpospolita

2) Wysokie Obcasy

3) Hiro

4) Czas dzieci

5) Dzieciaki testują

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*