Wydawnictwo Kobiece

„Baśnie śnieżnego lasu” i „Kosmiczna rekrutacja”

Tym razem mamy propozycje dla młodzieży, ale nie tylko! „Baśnie śnieżnego lasu” i „Kosmiczna rekrutacja” mogą zainteresować czytelników w każdej grupie wiekowej. To także bardzo dobry pomysł na prezent!

„Baśnie śnieżnego lasu”

Sophie Anderson powraca z książką, która oczaruje wszystkich, niezależnie od wieku. To propozycja dobra dla dzieci, młodzieży, ale także dla dorosłych czy osób starszych. „Baśnie śnieżnego lasu” to pełna magii opowieść zainspirowana rosyjskim folklorem. Poznajemy tu dziewczynkę, która musiała znaleźć w sobie nadludzką siłę, by wyruszyć w tę najtrudniejszą podróż – odszukać siebie. Kiedy Janka była dzieckiem, znaleziono ją w lesie tuż przy jaskini niedźwiedzicy. Dziś wzrostem i siłą przewyższa nie tylko swoich rówieśników, ale nawet niektórych dorosłych. Dlatego zyskała przydomek Janka Niedźwiedzica. Pewnego dnia spostrzega, że jej nogi zamieniły się w… łapy niedźwiedzia! Aby odkryć, dlaczego tak się stało, musi poznać tajemnicę swojego pochodzenia. Postanawia wyruszyć do Śnieżnego Lasu, ponieważ czuje, że tam odkryje prawdę. Czy z pomocą przyjaciół, mimo wielu przeciwności, uda jej się dowiedzieć, kto rzucił na nią niedźwiedzią klątwę, i z powrotem powrócić do ludzkiego świata?

Książkę zamówisz TUTAJ

„Kosmiczna rekrutacja”

To może być doskonały pomysł dla kogoś, kto marzy o podróży w kosmos! „Kosmiczna rekrutacja” to 100 autentycznych testów, łamigłówek i ćwiczeń wykorzystywanych przez Europejską Agencję Kosmiczną podczas naboru kandydatek i kandydatów do pracy. boru kandydatek i kandydatów do pracy. Ta bogato ilustrowana książka opiera się na doświadczeniach Tima Peake’a – astronauty, który w 2008 roku wraz z pięcioma innymi osobami przeszedł rekrutację, pokonując ponad 8000 kandydatów! Dzięki tej książce można sprawdzić swoje m.in. percepcję wzrokową, logikę, koncentrację, gotowość psychologiczną a nawet zdolności przywódcze. Do tej pory jedynie 557 osób odbyło kosmiczną podróż. Sprawdź, czy następną możesz być właśnie Ty!

Książkę zamówisz TUTAJ


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*