Wydawnictwo Kobiece

„Beach read” – w te wakacje go pokochacie!

Czas na najgorętszą czytelniczą propozycję tego lata. Beach read to książka, której nie może zabraknąć w Twojej urlopowej walizce. Nawet jeżeli wakacje spędzisz w tym roku w domu, dzięki Emily Henry zrobi się w nim bardzo wakacyjnie!

Ona, on i niemoc twórcza

January Andrews to popularna autorka romansów, która ma w sercu i na koncie jedynie ogromną pustkę. Augustus Everett, poważny znany literat, gardzi szczęśliwymi zakończeniami i uważa, że prawdziwa miłość to bajka. Dzieli ich prawie wszystko, za to łączy fakt, że przez następne trzy miesiące będą mieszkać w sąsiednich domkach na plaży, walcząc z pisarską blokadą i twórczą niemocą. Tymczasem koniec lata to nieprzekładalny termin oddania ich bestsellerów. Zawierają zakład i wymieniają się tematami książki. Zaczyna się wyścig. Wygra ten, kogo książka ukaże się jako pierwsza. Tylko że opowiadanie sobie nawzajem życiowych historii może nieść ze sobą poważne ryzyko. I wywrócić świat do góry nogami.

Najgorętsza premiera lata

Jak podbić serca czytelniczek? Emily Henry zdecydowanie to wie. Ta historia bawi, wzrusza i na długo pozostaje w pamięci. Niesamowita chemia między bohaterami oraz błyskotliwe dialogi to coś, za co pokochacie Beach read. W fabule nie brakuje także poważnych tematów podanych w intrygujący sposób. Dzięki tej książce, nawet w kawiarnianym ogródku czy na balkonie swojego mieszkania poczujesz się jak na rozgrzanej słońcem plaży. Szukacie najgorętszej premiery tego lata? Oto ona. Recenzje są zgodne – Beach read to teraz prawdziwe must read!

To poruszająca, szczera książka o miłości, zdradzie, żałobie, porażce i uczeniu się, jak kochać na nowo. Z ogromną przyjemnością wyruszyłam w tę podróż razem z Gusem i January, a na koniec zamknęłam książkę z westchnieniem satysfakcji – Jasmine Guillory, autorka The Proposal, bestsellera New York Timesa.

Cudownie romantyczna i podstępnie przejmująca. Beach read obfituje w błyskotliwe dialogi i wciągające historie. Ma w sobie wszystko, o czym mogą marzyć wielbiciele powieści: rywalizację, twórcze zmagania, rodzinne sekrety i wzruszający motyw zakochania bez pamięci. Wakacyjny romans Emily Henry to idealna lektura do czytania zawsze i wszędzie – Christina Lauren, autorka Podróży nieślubnej,  bestsellera New York Timesa.

Emily Henry jest autorką książek dla nastolatków i dla dorosłych. Studiowała kreatywne pisanie w Hope College i nieistniejącym obecnie New York Center for Art & Media Studies. Większość czasu spędza w Cincinnati w Ohio oraz w sąsiadującym stanie – Kentucky. Ma świetny, lekki język, a jej historia sama niesie aż do końca.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*