Wydawnictwo Kobiece

Co czytać wiosną? Sprawdź nasze propozycje!

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr… I aż chce się czytać jeszcze więcej niż zwykle! Jak zawsze mamy kilka propozycji idealnych dla wielbicielek różnych gatunków.

Czy wiosną czytamy jakiś określony typ książek? Niekoniecznie. Ale bez wątpienia cieplejsze dni działają na nas optymistycznie i nieco chętniej sięgamy do podnoszącej na duchu literatury. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie coś dla siebie – na wiosnę i nie tylko! Niezależnie od tego, czy cenisz sobie ogniste romanse, poradniki czy wciągające thrillery, na pewno mamy ci coś do zaproponowania! Oto kilka wybranych propozycji wydawniczych na najbliższe miesiące.

Wiosna w Niegrzecznych Książkach

Zacznijmy od klimatów romansowych! Na to zawsze możecie liczyć, sięgając po Niegrzeczne Książki. Jakie premiery szykują się tej wiosny? Przede wszystkim kontynuacja bestsellerowej powieści Moniki Skabary. Odrodzenie feniksa spodoba się wszystkim miłośniczkom gorących romansów połączonych przeróżnymi zwrotami akcji. Na kontynuację losów swoich bohaterów zdecydowała się także Ada Tulińska, która zaprezentuje czytelniczkom W ciemnościach 2. Jeżeli macie ochotę na wiosenną literacką podróż w stronę gorącej Ibizy, sięgnijcie po Niebiańskie tsunami. 

Premiera Zaproszenia uwielbianej przez polskie czytelniczki Vi Keeland zdecydowanie osłodzi im maj! Ta wciągająca, zabawna historia z gorącym romansem w tle to absolutne must read w najbliższych tygodniach. Z kolei miłośniczki mrocznych klimatów powinny sięgnąć po Hush Hush.

Sięgnij po poradnik!

Jak żyć? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie, ale tej wiosny mamy Wam do zaproponowania kilka bardzo interesujących poradników, które mogą sporo wnieść do Waszej codzienności.

Odpowiednia dieta jest bardzo istotnym elementem terapii prowadzonej przez specjalistów, dlatego warto sięgnąć po książkę Co jeść, żeby wzmocnić zdrowie psychiczne. Dr Drew Ramsey przedstawia w niej informacje m.in. odnośnie tego, jakie pokarmy pozytywnie wpływają na pracę mózgu i poprawiają samopoczucie. Miłośniczki medytacji lub osoby chcące rozpocząć swoją przygodę w tym temacie także znajdą u nas coś dla siebie. Mowa o książce pt. Współczesne medytacje. Jak praktykować, żeby osiągnąć dobrostan.

Chcesz zapanować nad hormonami i przeciągnąć je na swoją stronę? FLO to coś, czego szukasz!

Wiosna pełna magii

Nie zapominamy oczywiście o naszych czytelniczkach współczesnych wiedźmach. Tym bardziej, że same się nimi czujemy! Nie może więc zabraknąć propozycji z tego nurtu. Na początek polecamy Wam Godzinę wiedźm – ta okładka zachwyci każdego! Tej wiosny rozpoczniemy także wydawniczy cykl Gołoborze. Panna to porywająca opowieść, której akcja rozgrywa się na Łysej Górze, gdzie według legendy spotykały się czarownice. Z kolei czerpiące z nordyckich legend Serce wiedźmy spodoba się wielbicielkom ponadczasowych opowieści o miłości i zdradzie, lecz także o przyjaźni…


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*