Wydawnictwo Kobiece

„Co jeść, aby wzmocnić zdrowie psychiczne”

Dr Drew Ramsey to nie tylko autor książek, ale także psychiatra i rolnik. W swojej pracy zajmuje się opieką kliniczną, poradami żywieniowymi oraz kreatywnymi środkami przekazu.  Jest współautorem Antydepresyjnej Skali Żywności i e-kursów na Nutritional Psychiatry poświęconych edukacji społeczeństwa i klinicystów. W swoich książkach bada połączenia między zdrowiem psychicznym a żywienie. Sięgnij po jego Co jeść, aby wzmocnić zdrowie psychiczne i poznaj tajniki psychiatrii żywieniowej!

Najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie neuronauki i żywienia, wraz z naszym zrozumieniem połączenia umysł–jelito, dowiodły, że to, jak i co jemy, ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy – fizycznie, poznawczo i emocjonalnie. W tej książce dr Drew Ramsey pomaga zrozumieć, w jaki sposób dieta wywiera wpływ na nasze samopoczucie, i udziela odpowiedzi na pytanie: co jeść, żeby wzmocnić zdrowie psychiczne?

Odpowiednia dieta jest niezwykle ważnym wsparciem terapii prowadzonej przez specjalistów zdrowia psychicznego. Z książki Co jeść, żeby wzmocnić zdrowie psychiczne dowiesz się:

  • jakie pokarmy pozytywnie wpływają na pracę mózgu i poprawiają samopoczucie;
  • które witaminy i minerały mają kluczowe znaczenie dla ciała i umysłu, a także są przyjazne jelitom;
  • jak poprawić zdrowie i wzrost komórek mózgowych, zmniejszyć stan zapalny i pielęgnować zdrowy mikrobiom;
  • w jaki sposób wprowadzić zmiany w swojej diecie dzięki sześciotygodniowemu planowi żywienia.

Książkę można zamówić TUTAJ.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*