Wydawnictwo Kobiece

Co się działo w 2017?

To był rok pełen wrażeń dla Wydawnictwa Kobiecego.

Urodziny, targi, bestsellery i rekordowa liczba fanów – rok 2017 był niesamowity!

Początek nowego roku to idealny czas, aby spojrzeć wstecz i podsumować wszystko, co działo się przez ostatnie 365 dni, a działo się dużo!

ROK PEŁEN WSPANIAŁYCH EMOCJI

Na początku roku wydałyśmy książkę, którą pokochali wszyscy. Mowa oczywiście o „Był sobie pies” pióra W. Bruce Camerona. Ta historia i sukces, jaki odniosła, dała nam siły na cały rok. To ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy i setki wspaniałych recenzji i opinii, którymi dzielicie się każdego dnia. Do autora wróciłyśmy jeszcze na koniec roku, ponieważ w listopadzie została wydana jego kolejna książka. „Psiego najlepszego, czyli był sobie pies na święta” to kolejny hit! Ponad 50 tysięcy egzemplarzy sprzedanych w ciągu niecałych 3 miesięcy połączyło wszystkich miłośników czworonogów! Postanowiłyśmy podzielić się miłością z potrzebującymi i razem z fundacją Viva! zorganizowałyśmy akcję charytatywną. Każda sprzedana książka „Psiego najlepszego” pomaga psiakom ze schroniska, które wciąż czekają na swój dom. Karma wraca – dowiedz się więcej!

ROK PEŁEN WSPANIAŁYCH HISTORII

Jednak nie ograniczyłyśmy się do dwóch książek. W 2017, jako całe wydawnictwo, wydałyśmy ich 87! Przez cały rok ciężko pracowałyśmy, aby do waszych rąk i domowych biblioteczek trafiły historie, które pokochacie. Romanse, thrillery, poradniki, literatura obyczajowa i erotyczna – nie ograniczałyśmy się do jednej kategorii! Dzięki waszemu wsparciu i wielkiej miłości do czytania wiele naszych książek trafia do zestawień najlepszych tytułów 2017. Nawet Wielki Buk poleca nas u siebie na stronie! Właśnie takie chwile sprawiają, że jesteśmy najlepszym wydawnictwem i robimy wszystko, aby ten tytuł utrzymać.

ROK PEŁEN WSPANIAŁYCH WYDARZEŃ

Wydawnictwo Kobiece skończyło 2 lata i stawiało swoje pierwsze kroki na targach. Nasze czytelniczki mogły spotkać nas w Krakowie i Białymstoku, by wspólnie porozmawiać o ulubionych książkach i wypytać nas o plany na następne lata.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Nie próżnowałyśmy również w internecie. Na Facebooku udało nam się zebrać w jednym miejscu ponad 12 tysięcy fanek (i fanów!) literatury kobiecej, a na Instagramie przekroczyłyśmy liczbę 4 tysięcy książniczek! Cel na 2018? Sprawić, by każda miłośniczka książek znalazła nas na swojej internetowej ścieżce!

CO DALEJ?

W tym roku szykujemy dla Was jeszcze więcej atrakcji. W planach mamy dużo książek, które idealnie trafią w Wasze czytelnicze gusta. Jedną z największych niespodzianek, którą ledwo udało nam się utrzymać w tajemnicy jest… nowy imprint! Kobiece Young to nasz wkład w literaturę młodzieżową. Pierwsze książki trafią do Was już w marcu. Sprawdź jedną z nich:

 

Oprócz tego rozpoczynamy współpracę z nowymi polskimi autorami i rozszerzamy plan wydawniczy w waszych ulubionych kategoriach: romans i literatura obyczajowa!

Będziesz z nami?


One thought on “Co się działo w 2017?”

Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*