Wydawnictwo Kobiece

CÓRKA DOSKONAŁA – PIĘKNA OKŁADKA, WZRUSZAJĄCA HISTORIA

CZYTANIE NA WIOSNĘ

Szczerze mówiąc, to sama jestem zdziwiona tym, jak bardzo pokochałam tę nowość. To świetna lektura na tę pogodę, która wygląda jakby sama nie mogła się określić. Za dnia wychodzą pierwsze promienie wiosennego słońca, ale wieczorną, chłodną porą dalej jedyne, o czym się marzy to zagrzebanie w cieplutkim kocyku z kubkiem parującej herbaty. W tym właśnie stanie zanurzałam się w świat sympatycznej i mega-ludzkiej Jackie (Jacks), żyłam jej życiem i… wraz z nią odczuwałam. Tak, to dobre słowo. Czasami czułam się depresyjnie przez jej trudne doświadczenia, a czasami światło przezierało się przez granicę mroku…

CZŁONEK RODZINY – CZY TO WYZWANIE?

Opiekuńcza córka, kochająca żona i oddana dwójce dzieci matka, Jacks żyje tak zwaną prozą życia. Choć jej życie nie jest w sumie takie złe, niejednokrotnie odczuwa, że jednak chciałaby od niego coś więcej. Ale kto tak nie myśli? (Jeśli ty, osobo czytająca ten artykuł, nigdy w życiu nie pomyślałaś, że chciałabyś od życia czegoś więcej to serio, kłaniam się przed tobą uniżenie!).

Ta kobieta spędza dnie usiłując wiązać koniec z końcem, opiekując się cierpiącą na Alzheimera matką i zmagając się z monotonią życia – leniwym mężem i sfrustrowanymi dziećmi.
Codzienną rutynę przerywa wspomnieniami o swojej miłości z młodzieńczych lat… Jacks zastanawia się jakby to było, gdyby… no właśnie J.

KSIĄŻKI AMANDY PROWSE TO LITERACKA MAGIA W EMPATYCZNYM STYLU

To, co urzekło mnie w powieści najbardziej to pełne empatii i pięknych uczuć pisanie – styl maksymalnie wrażliwej osoby. To romantyczna opowieść o codziennym życiu, która jest tak przemiło WIARYGODNA, że czyta się ją jak marzenie. I to zapierające w dech zakończenie – spełnia wszystkie warunki cudownej książki kobiecej. Amanda Prowse – jesteś moją bohaterką!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*