Wydawnictwo Kobiece

CzaroMarownik 2022 – to będzie magiczny rok!

Czas na kolejną edycję naszego bestsellerowego kalendarza idealnego dla każdej współczesnej czarownicy! Planowanie codziennych zadań w CzaroMarowniku 2022 polubią także panie, które niekoniecznie interesują się magią, ale po prostu chcą wnieść odrobinę niezwykłości do swojego życia.

To będzie wyjątkowy rok!

Czy zastanawiasz się już nad tym, jak będzie wyglądać następny rok? Możesz sprawić, aby każdy dzień miał w sobie odrobinę magii. Planowanie codziennych aktywności takich jak zakupy czy domowe obowiązki będzie przyjemne, kiedy przy okazji poznasz ciekawostki ze świata czarów. Jeżeli szukasz kalendarza, który ułatwi Ci planowanie każdego dnia, a jednocześnie lubisz niebanalne gadżety, to najlepszym wyborem będzie CzaroMarownik 2022.

fot. @ksiazkografia

Kalendarz pełen magii i inspiracji

Bez wątpienia CzaroMarownik to najbardziej magiczny kalendarz w Polsce! Nasz wydawniczy hit to nie tylko idealny gadżet do planowania codziennych aktywności, ale także solidna dawka wiedzy oraz inspiracji. Oprócz miejsca na notatki znajdziesz tam informacje o m.in. znakach zodiaku, rytuałach, runach czy symbolach faz księżyca. Nie może zabraknąć także horoskopu na cały rok!

fot. książkografia

Klasyka, ale z błyskiem!

CzaroMarownik 2022 to ponad 200 stron zamkniętych w przyciągającej wzrok oprawie. W tym roku postawiliśmy na hipnotyzujące połączenie koloru granatowego z elementami fioletu i złotym połyskiem. Jest to z jednej strony ukłon w stronę klasycznych rozwiązań, ale jednak z wyraźnym zaznaczeniem magicznej stylistyki. To kalendarz, który chętnie schowa do torebki zarówno wielbicielka stonowanej stylistyki, jak i dziewczyna, która zwraca uwagę na wszystko, co błyszczy!

Najbardziej magiczny kalendarz w Polsce możecie kupić TUTAJ.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*