Wydawnictwo Kobiece

Czas na styczniowe premiery!

Choć większość osób przygotowuje się do świąt, niektórzy wybiegają już myślami w nowy rok. Jakie premiery przygotowałyśmy dla Was na styczeń? Sprawdźmy!

Kraj Kwitnącej Wiśni zaprasza!

„Kobieta w białym kimonie” autorstwa Any Johns to książka, która już trafiła do rąk naszych recenzentek. Ta zapierająca dech w piersiach, pełna uroku opowieść jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami! To historia dwóch kobiet żyjących po dwóch stronach Pacyfiku. Łączy je jedna tajemnica…

Przyjmij zaproszenie do Japonii i poznaj opowieść pełną miłości, ale też trudnych wyborów, które mają wpływ na całe życie.

Styczeń pod znakiem dobrej polskiej fabuły

Wielbicielki wspinaczki i wyjątkowych historii koniecznie powinny sięgnąć po naszą „Linę” polskiej autorki Sary Antczak. Wychowana w domu dziecka Nina wie, że ma niewiele do stracenia. Z kolei Mikołaj od zawsze chciał być himalaistą, tak jak jego ojciec, który w górach stracił życie. Co wyniknie ze spotkania tej dwójki? Czy wspólnie ocalą dręczące ich demony?

Kolejna rodzima propozycja to pełna humoru romantyczna historia, w której nie tylko nieszczęścia chodzą parami. „Zamruczę Ci” Agaty Bieńko to książka, w której naprawdę sporo się dzieje! Jest klątwa, kot, cyganka, nieudane związki, a nawet… przystojny ginekolog! Przyznajcie, że to brzmi obiecująco.

Co słychać u Valerii?

Pamiętacie losy Valerii, które zekranizował Netflix? Czas na drugą część tej zwariowanej opowieści. „Valeria w lustrze” zachwyca nie mniej niż tom pierwszy! Przezabawna Hiszpanka powraca, by nas bawić, wzruszać i pozostawiać niezapomniane czytelnicze wrażenia! Czy uwierzy w miłość? Książka Elisabeth Benavent w tłumaczeniu Iwony Michałowskiej-Gabrych to prawdziwy hit!

Przyjmij zaproszenie do Szkoły Szczęścia!

Styczeń przyniesie nam także propozycję nie do odrzucenia. „A właśnie, że będę szczęśliwa” to must have w noworocznej biblioteczce. Autor, strona po stronie, zdradza nam receptę na bycie szczęśliwym. Zaprasza do Szkoły Szczęścia i uczy, jak na nowo odkrywać proste radości. Brzmi jak idealny plan na kolejne dwanaście miesięcy?

Wygląda na to, że pierwszy miesiąc nowego roku upłynie w naszym wydawnictwie pod znakiem dobrej fabuły i optymistycznego spojrzenia w nowy rok! Koniecznie dajcie nam znać, na które nowości się skusicie!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*