Wydawnictwo Kobiece

Zobacz niegrzeczne czerwcowe premiery!

Uff, jak gorąco! Czy to sprawa upalnego czerwca, czy może także przystojnych łobuzów, którzy już niebawem rozgrzeją wyobraźnię naszych czytelniczek?

Czerwcowe premiery to prawdziwe perełki, jeśli chodzi o niegrzeczne książki – już niebawem w Wasze dłonie trafią trzy pełne namiętnych uczuć historie. Która dziewczyna nie marzy o tym, by zabrać TAKICH przystojniaków na wspólne wakacje?

Jeśli tego lata marzy Ci się seksowna historia z gorącym szefem w roli głównej, sięgnij po „Bossmana” Vi Keeland. Bohaterowie książki – Reese i Chase poznali się w restauracji, kiedy ona relacjonowała swojej przyjaciółce przebieg swojej nieudanej randki. On zwrócił jej uwagę na jej niestosowne zachowanie i niemalże udzielił reprymendy. Później jakby nigdy nic przysiadł się do niej i jej partnera i udawał, że zna Resse od dziecka! Ta z pozoru niewinna gra nie skończyła się jednak tego dnia, ponieważ wkrótce okazało się, że seksowny nieznajomy z restauracji to nowy, gorący szef Reese! Premiera książki już 15 czerwca 2018!


A może wolałabyś romans z odnoszącym sukcesy, przystojnym architektem? Jackson, bohater uwielbianej przez czytelniczki kuszącej serii Sexy Bastard, dobrze wie, o jakiej partnerce marzy. Stworzył sobie nawet odpowiednią listę cech idealnej kandydatki na żonę. Ale – w miłości, jak wiadomo nie można sobie wszystkiego tak po prostu zaplanować;) Dlatego, kiedy w jego życiu pojawia się Skylar, mężczyzna kompletnie traci głowę. Dziewczyna jest zupełnie inna, niż ta, którą sobie wymarzył. Skylar to spontaniczna, żywiołowa panna, która za nic ma życie według zasad i ciągle pakuje się w tarapaty. Jednak jest tak kusząca i seksowna, że Jaskon być może będzie musiał zmienić wszystkie punkty na swojej liście, albo zupełnie je przekreślić. Premiera „Sexy Bastard. Jackson” także 15 czerwca 2018.

Ale to jeszcze nie koniec naszych czerwcowych niespodzianek dla fanek niegrzecznych książek! Tym razem władzę nad fantazją czytelniczek przejmie Boyd, bohater książki „Uwikłani. Grzeszne noce” uwielbianej Laurelin Paige. Poznaj Normę Anders, która dzięki swoim ambicjom i pracowitości wspięła się bardzo wysoko w firmie Pierce Industries. Jednak życie osobiste Normy nie jest już tak barwne. W sypialni wolałaby oddać władzę i podporządkować się rządom kogoś innego. Niespodziewanym kandydatem do łóżkowych igraszek okaże się jej zaufany asystent Boyd. Czy mężczyzna spełni wszystkie grzeszne fantazje Normy? Przekonaj się sama już 15 czerwca! 😉

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*