Wydawnictwo Kobiece

Czy bycie glamour zarezerwowane jest dla celebrytów?

glamourOdpowiedź na to pytanie jest tak prosta, że być może aż zaskakująca. Oczywiście, że bycie glamour nie jest tylko i wyłącznie domeną gwiazd. Nie chodzi w tym o to, żeby być próżną czy wyglądać na superbogatą. Aby każdy z daleka widział porażające (często przesadzone!) efekty twojej przemiany. Najważniejsze to byś pamiętała, że poprawa wyglądu wiąże się również z poprawą jakości życia.

            Odpowiedni wygląd przecież w dużej mierze stanowi część procesu, dzięki któremu otrzymasz wymarzoną pracę czy awans lub znajdziesz faceta. Znasz powiedzenie, że im lepiej się czujesz, tym lepiej wyglądasz? To szczera prawda! Poprawa wizerunku i pewność siebie, jaką dzięki temu zyskasz, sprawi, że polepszy się twoja egzystencja. To oczywiste, że gdy twoje włosy będą wyglądać olśniewająco – ty poczujesz się olśniewająco. A kiedy twoja skóra będzie pod kontrolą, poczujesz, że pod kontrolą masz również swoje życie!

           glamour Bycie glamour to szyk, subtelność, elegancja i profesjonalizm. Wszystko to, co w tobie najlepsze. Zapomnij o ostentacji czy popisywaniu się – co często towarzyszy celebrytom. Operacje plastyczne czy botoks, nagminnie używane przez znane osobistości, wcale nie łączą się z olśniewającym wyglądem. Takie poprawki często z daleka trącą tandetą i brakiem umiaru. To skutecznie uniemożliwia wygląd, kojarzony z glamour.

            Co jeszcze? Drogie kosmetyki, ubrania od znanych projektantów, na które nigdy nie będziesz mogła sobie pozwolić bez zaciągnięcia porządnego kredytu? Nic z tych rzeczy. Wyobraź sobie, że nie potrzebujesz znanych marek, by zachwycać swoim wyglądem. Czasem wystarczy ci jedynie pomadka z wyższej półki, byś poczuła odrobinę luksusu. To uchroni cię przed wydatkami, które zrujnowałyby twój budżet. W zamian za to postaw na tańsze cienie do oczu czy podkład. Mieszanie kosmetyków czy ubrań z różnych przedziałów cenowych sprawi, że uzyskasz oryginalniejszy wygląd! Najważniejsze to wiedzieć, na czym warto poskąpić, zaoszczędzić i jak najskuteczniej wykorzystać każdy z produktów.

            Nad wyglądem gwiazd czuwa cały sztab stylistów, makijażystów i wizażystów. Ty masz tę przewagę, że Jak_wygladac_olsniewajacoposiadasz samoświadomość tego, co zrobić, by wyglądać olśniewająco. Doskonale wiesz, w czym czujesz się dobrze, a co zupełnie do ciebie nie pasuje.

            Jak więc jest z tym byciem glamour? Otóż bycie glamour to stan umysłu, nie stan portfela i konta. To szyk i elegancja, skromność i prostota. Uwydatnienie tego, co w tobie najlepsze! I w żadnym wypadku nie jest to luksus, na który mogą pozwolić sobie jedynie najsławniejsze gwiazdy świata. Pamiętaj, że glamour się stajesz.

            Jeżeli chcesz wiedzieć jak wkroczyć w świat skromnej i eleganckiej kobiecości oraz poznać tajniki najsłynniejszych gwiazd i wizażystów świata sięgnij po książkę „Jak wyglądać olśniewająco”. Znajdziesz tam również porady, jak wyszukiwać odpowiedniki najbardziej luksusowych kosmetyków świata.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*